Що отримало Закарпаття за роки тотального контролю Віктора Балоги?

Що отримало Закарпаття за роки тотального контролю Віктора Балоги?

Більше десяти років тотального контролю на Закарпаттям в прямому і в переносному сенсі. Навіть в часи перебування на посаді міністра МНС чи Голови Секретаріату Президента, область залишалася під повним контролем та впливом Віктора Балоги. Здійснювалося все через ручних голів обласної адміністрації на зразок Олега Гаваші та йому подібних. Що отримало Закарпаття за роки тотального контролю Віктора Балоги? На це питання спробуємо відповісти
Питання інвестицій, чим так люблять хизуватися представники мукачівської влади.
Один з прикладів, який усім наводять – Українсько- австрійське підприємство «Фішер – Мукачево». Насправді – одне з найкращих підприємств Закарпаття. Сюди і досі приводять делегації та демонструють як зразкове у всіх відношеннях. І в питанні технологій, якості, і соціального пакету, і, що не менш важливо – рівня заробітних плат. Чи доклав хоч якихось зусиль для розвитку цього підприємства В. Балога? Краще на це питання дав би відповідь Василь Рябич, керівник УАП ТОВ «Фішер-Мукачево». І навряд чи ця відповідь буде ствердна.
Інших підприємств, куди б на довготривалий термін прийшли інвестори такого рівня, як на «Фішер», створили робочі місця , дали достойну заробітну плату для закарпатців за останні 10 – 15 років нема.

Дорожнім будівництвом за ці роки область похвалитися не може. Ситуація з дорогами за цей період стає критичною. Приклад, підтверджений фактами. Рідний для пана Балоги Мукачівський район. Крізь село Ракошино пролягає міжнародна траса. Її називають ділянкою смерті через постійні аварії з летальними наслідками та кількістю збитих та вбитих внаслідок ДТП людей. Свого часу Віктор Балога обіцяв будівництво об’їзної в Ракошині. На ініціативах все і закінчилось. За часів його керування Закарпаттям будівництво магістралі не зрушилось ні на сантиметр.

Зате високооплачувані державні посади Міністра МНС, Глави Секретаріату Президента дають безмежні можливості для збагачення власної сім’ї всього за кілька років. Далі – тільки факти:

1. Мережа супермаркетів «Сільверленд» діє у всіх великих містах області. Тільки в Мукачеві сьогодні добудовують уже третій супермаркет цієї мережі. За приблизними оцінками вартість всіх цих об’єктів 100 мільйонів доларів
2. Завод “Закарпатська Будівельна Кераміка” ТОВ “Русинія” , що позиціонує себе як найбільше комплексне підприємство з виготовлення виробів стінової кераміки в Західній Україні. Знаходиться у селі Іванівці Мукачівського району, на відстані 12 км від міста Мукачева в безпосередній близькості від основних транспортних магістралей. Приблизна вартість об’єкту – 50 мільйонів доларів
3. Сучасний свинокомплекс, який має в тому числі і можливість переробки м’ясної продукції, с. Чопівці Мукачівського району. Один з найбільших в області. Вартість – 15 мільйонів доларів
4. Торговельно-розважальний комплекс «Щодня» у Мукачеві. Приблизна вартість – 10 мільйонів доларів


І все це – на рідному окрузі народного депутата Віктора Балоги. Чи не помилились закарпатці, що довірились йому? Висновки робити кожному.

Свою теперішню політику Віктор Балога будує на тотальній критиці всіх і всього. Чому? Зрозуміло! Імовірно, дуже хочеться великої влади, а її – нема! У інтерв’ю різним ЗМІ: і центральним, і місцевим, розповідає, мовляв йому неодноразово пропонували різні високі державні посади. М’яко кажучи, цей політик, розповідаючи про тільки йому відомі пропозиції – просто бреше. Віктор Балога люстрований за співпрацю з Януковичем, як один з міністрів його уряду і не тільки. Тому, згідно законодавства, на жодні державні посади, тим більше високого рангу, він просто претендувати не може.
Тотальний контроль над Закарпаттям Віктор Балога почав втрачати, коли посади голови Закарпатської ОДА позбувся Василь Губаль, і на цю посаду призначили Геннадія Москаля.
Дуже цікаво, що за цей короткий період (з середини 2015 року) на Закарпатті, як гриби після дощу, один за одним з’являються чотири асфальтні заводи. Протягом 2016-2017 років на ремонт доріг виділено близько трьох мільярдів. А зараз пригадайте, скільки доріг вдалося відремонтувати за попередні 10 років царювання в області пана Балоги? Парадокс, але навіть на рідному окрузі нардепа Віктора Балоги, у Мукачеві, ремонт об’їзної лоббіює народний депутат Валерій Лунченко.

І ще один безпрограшний варіант, який використовують сьогоднішні політикани. Шана і повага до захисників Вітчизни, героїв та учасників АТО – нема такого міста чи району в області, де б на колінах не вклонялись захисникам Батьківщини. Ну і поки син пана Балоги, а по сумісництву мер Мукачева – Андрій Балога, встановлює та відкриває меморіальні таблички на честь героїв АТО, які віддали життя за наш спокій та мир, його батько каже: про все потрібно домовлятись з Путіним!
Напевно, за такі кроки та такі вислови в Москві свого часу пообіцяли , що Віктор Іванович знову буде біля владного корита, яке колись приносило йому так багато зиску. Він і далі зможе збагачуватись, а у всіх бідах звинувачуватиме Порошенка, Яценюка та всіх, кого йому не лінь. Очевидно, Віктор Балога вже забув, як агітував та просив підтримати закарпатців іншого Віктора – президента – злочинця, втікача Януковича.

Підтримка Путіна, Януковича, жодних інвестицій та розвитку Закарпаття, натомість тотальний контроль за областю з метою власного збагачення – такими є сухі факти та реальність про діяльність В.І.Балоги на користь Закарпаття, яке він , очевидно і досі вважає своїм. Власним.

Новини Закарпаття

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *