Що чекає на Ужанський нацпарк у 2020 році

Що чекає на Ужанський нацпарк у 2020 році

У понеділок, 13 січня, о 12:00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться пресконференція Віктора Бирковича, голови науково-технічної ради Ужанського національного природного парку. У заході візьмуть участь також представники природоохоронної установи, яка діє в області 20 років: Федір Куртяк, член науково-технічної ради Ужанського НПП, завідувач кафедри зоології УжНУ, Владислав Мірутенко, член науково- технічної ради Ужанського НПП, к.б.н., Марина Заяць, голова ради трудового колективу Ужанського НПП та Неля Коваль, науковий співробітник Ужанського НПП.

  Мова йтиме про майбутнє природоохоронної території та зміни, які чекають Ужанський національний парк цього року. Зокрема, про передачу земель національним паркам, про співпрацю із сільрадами, до яких належать території парку та вирішення конфліктів з місцевим населенням. Віктор Биркович прокоментує екологічні питання, пов’язані з Ужанським національним парком, та конфліктні питання, які супроводжують нацпарк в останній час.

  Минулого року території нацпарку розширили до 46 тис. га ( до цього парк охоплював 39 тис. га). На території Ужанського нацпарку збереглися праліси, які охороняє ЮНЕСКО,  (найстаріші дуби, яким понад 1200 років).

 ***

Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл.Жупанатська, 15/4

Початок о 12:00

Запрошуються представники усіх ЗМІ  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *