Ще один фальсифікатор виборів на окрузі Балоги визнав свою вину

 

Ще один член ДВК із села Суха Іршавського району повністю визнав свою вину в інкримінованому злочині.

Тепер ми можемо говорити про те, що фальсифікації були і саме ця справа – показова. Це перший вирок по вказаній ДВК, де під час позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року було протиправно видано 233 виборчих бюлетені на ім’я осіб, які перебували за кордоном. Всього на вказаній дільниці, згідно відомостей з протоколу, було видано 1005 виборчих бюлетенів.

Для порівняння, на чергових виборах Президента України, які проходили 31 березня цього ж року, на цій же виборчій дільниці проголосували лише 677 осіб.

Загалом це уже 5-й вирок по фактах фальсифікацій на виборах народних депутатів, які відбулися 21 липня 2019 у 69 окрузі з центром у місті Мукачево.

Ще 8 справ знаходиться на розгляді в судах, а досудове розслідування у кримінальному провадженні триває і надалі. Вказані вироки підтверджують факти масової фальсифікації на виборах народних депутатів 21 липня 2019 року у 69 окрузі, що в майбутньому дозволить встановити справжні результати виборів.

Чесні вибори – це реальність! Дуже сподіваємося на свідомість учасників розслідуваних справ, які допоможуть на завжди викорінити явище підкупу та фальсифікацій на Закарпатті. Дякую за сміливість та відповідальність тим членам ДВК, які визнали помилку та допомогли слідству.
Едгар Токар

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *