Шаранич зустрівся з закарпатськими активістами

Очільник міліції Закарпаття охарактеризував криміногенну ситуацію в краї та окреслив шляхи покращення роботи міліції, відповів на запитання щодо розслідування резонансних злочинів.

 Сьогодні зранку в Ужгороді під стінами обласного управління міліції зібралось більше десятка громадських активістів і журналістів. Вони вимагали зустрічі з очільником міліції.

шараничНачальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Шаранич запросив громадян до залу колегій, де і відбулася доволі жвава розмова з ними. Гості одержали відповіді на всі запитання, які їх цікавили, а висловлені ними зауваження щодо роботи міліції полковник Шаранич взяв на особистий контроль, пообіцявши належну реакцію на порушені проблеми.

 

Громадських активістів, зокрема, цікавило розслідування інциденту з активістами «Дорожнього контролю» в с.Нижні Ворота на Воловеччині, подробиці розслідування масової бійки на фестивалі гентешів у с.Геча Берегівського району. Було також висловлено окремі претензії до роботи міліції обласного центру, чопської міліції та обласного УДАІ.

Про інцидент на посту міліції в Нижніх Воротах було вже багато коментарів, однак керівник міліції вже вкотре окреслив хронологію тих подій. Зауважив, що слід розуміти причини та мотиви всіх учасників подій на постах ДАІ. Адже на працівників міліції, що несуть службу на постах, покладені законом важливі завдання.

Щодо резонансної недавньої бійки на фестивалі в с.Геча Берегівського району, то цей інцидент має виключно побутове підгрунтя, наголосив начальник УМВС Сергій Шаранич, відкинувши будь-які інші мотиви. Усі учасники тих хуліганських дій найближчим часом будуть «запрошені» в міліцію для дачі показань.

Стосовно роботи окремих посадових осіб міліції триває службова перевірка, і якщо в їхніх діях буде виявлено порушення, то винні неодмінно понесуть покарання, запевнив полковник Сергій Шаранич.

Цікавилися гості й реформами в ОВС.шаранич2

– Завдяки вам, громадським активістам, міліція стає відкритішою й доступнішою для громадськості, підтвердження цьому є наша сьогоднішня зустріч, – підсумував начальник закарпатської міліції Сергій Шаранич. – Ми й надалі готові спілкуватись з вами, будемо належним чином реагувати на критичні зауваження. Надважливо, аби між нами був діалог, аби ми чули один одного, відкидуючи надмірні емоції, що часом вирують в суспільстві. Стосовно реформ у самій системі МВС, то вони йдуть поступово, крок за кроком, мають системний і невідворотний характер. Ми будуємо в Україні правоохоронну систему європейського взірця, для чого, в тому числі, звертаємося до депутатів. Адже багато в чому реформування слід починати зі змін законодавства.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *