Шахрай виманював від закарпатців гроші на металопластикові вікна та двері

Ужгородською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно 21-річного місцевого мешканця, який обвинувачується у шахрайському виманюванні коштів від закарпатців. Як встановлено в ході досудового розслідування, підозрюваний входив у довіру до закарпатців, пропонуючи їм встановити по привабливим цінам нові метало-пластикові конструкції (вікна, двері). Проте отримавши завдаток, умови укладеного договору чоловік не виконував.

З початку 2017 року, відколи підозрюваний здійснював свою, так звану, підприємницьку діяльність, від його шахрайських дій потерпіло 36 осіб, близько 80 % з яких – пенсіонери.

15 квітня 2019 року Ужгородська місцева прокуратура додатково затвердила обвинувачення ще по трьом аналогічним епізодам.

Так, по 11 тис грн сплатили шахраю 47-річна ужгородка та 71-річна пенсіонерка з Великоберезнянщини, проте замовлені вікна, жінки так і не отримали.

Також аналогічно потерпіла від злочинних дій шахрая ще одна 71-річна ужгородка, яка, в якості завдатку, віддала шахраю майже 6 тис грн.

Станом на момент скерування обвинувального акту до суду, підозрюваний кошти потерпілим не відшкодував. Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч.2 ст.190 КК України, шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області. Обвинувальний акт прокуратурою скеровано до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Закарпатців, які потерпіли від схожих шахрайських дій зловмисників, просять повідомляти про такі випадки правоохоронців задля притягнення винних до встановленої законом відповідальності.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *