Сесії по відставці ужгородського ставленика Балоги не буде, афера ЄЦу провалилася

щадейШироко розлекамована підконтрольними Віктору Балозі ЗМІ позачергова сесія Ужгородської міської ради не відбудеться. Депутати від ЄЦу не змогли зібрати необхідної кількості голосів для скликання сесії, на 18.00 їх було лише 13.

Раніше “Трибуна” інформувала, що Представники ЄЦу  в Ужгородській міській раді напередодні виборів вирішили влаштувати безкоштовний піар для кандидата у нардепи Віктора Щадея. Ними за три дні до голосування ініціюється позачергова сесія Ужгородської міської ради з вимогою відставки в.о. міського голови Віктора Щадея.

Мета цього кроку проста, допомогти  висуванцю Балоги Василю Ковачу за рахунок підняття рейтингу Щадея, тим самим відібрати голоси у основних конкурентів одіозного Васі Кіловольта.

Підписи за проведення сесії збирає представник ЄЦуСтепан Німчук

За інформацією “Трибуни” представники ряду штабів кандидатів у нардепи по ужгородському ВО №68 заявляють, що у разі проведення такої сесії збираються прийти на захід і відпиздячити тих представників депутатського корпусу Ужгородської міської ради, які намагатимуться зняти Щадея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *