Сергій Ратушняк запропонував “Дорожню карту стабілізації в Україні”

Сергій Ратушняк запропонував “Дорожню карту стабілізації в Україні”
РатаВідомий український політик Сергій Ратушняк запропонував свій варіант виходу з кризової ситуації – «ДОРОЖНЮ КАРТУ СТАБІЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ» (проект)
1. Ми повинні визнати, що причиною кризи є узурпація влади, наслідком якої є згортання демократичних інституцій, нечувана корупція влади, утискання бізнесової діяльності, зростання кримінальних і правоохоронних структур, комерціалізація судової, фіскальної, наглядової, правоохоронної діяльності та діяльності спецслужб.
Необхідно усунути причини, що призвели до цього. Текст відпрацьовують Президент, лідери студентського Евромайдану-2013, три лідери опозиційних партій.
1.1 Повернути діяльність Президента України в Конституційне поле –
в ВР, повним консенсусом, понад 300 голосів (краще понад 400) поновити дійсну Конституцію 2004-го року. Як парламентсько-президентську модель правління з системою стримання і противаг.
1.2 Визнати рішення суддів Конституційного суду, що прийняли таке рішення і змінили дії норм прямої дії в неконституційний спосіб і як намазом державного заколоту. ГПУ порушити кримінальну справу за спробу державного заколоту.
2. Визнати, що відхід від повністю пропорційної системи виборів до ВРУ до змішаної, є насильством над волевиявленням народу і таким, що привело до викривленням дійсних симпатій населення і представництва в органах влади. Адже мандати від більшості мажоритарних округів були скуплені кримінальним капіталом і абсолютно кримінальний спосіб і стали опорою влади, що вражена узурпацією.
2.1 Поновлення дії закону «Про вибори народних депутатів до ВРУ» на 100% -й пропорційній основі. Призначення дострокових виборів. Визначення з датою. На березень-квітень 2014-го року.
3. Визнати нелегітимними, такими що суперечать нормам Конституції і діям Законів України, діяльність київської міської ради та голови КМДА. Призначити дату чергових виборів депутатів і міського голови на дату перевиборів до ВРУ.
4. Звільнити з під варти, насправді постраждалих, жертв майданівських конфліктів 2013-го року. Покарати винних, що віддали злочинний наказ та тих, що проявили особливу жорстокість при виконанні цих наказів. Також з’ясувати і покарати організатора залучення чисельних загонів криміналітет що й привели до кровопролиття. В масовому розумінні застосувати взаємну амністію для обох сторін.
5. Відправити в відставку:
5.1 Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова, як керівника, що провалив дворічну роботу по підготовці до підписання угоди між Україною і ЕС «Про асоціацію».
5.2 Міністра ВС – В.Ю.Захарченко, як посадова особа, без наказів якої стягування спецпідрозділів МВС з усієї країни і застосування їх проти мирного населення – неможливе.
5.3 Командувач ВВ (внутрішніх військ)  Шуляк С.М., який застосував підлеглих проти мирного цивільного населення, що прямо суперечать Закону.
6. Утворення трьохсторонньої комісії (влада, опозиція, представники неолігархічного бізнесу) для проробки пакету угоди «Про асоціацію Україна-ЕС», постійне публічне обговорення суперечливих положень. Призначення дати нової готовності України до підписання. Весна або осінь 2014-го року.
7. Визнати, що бізнес придушений, перспективи розвитку відсутні. Тому вкрай необхідно прийняття в парламенті і підписання Президентом «підприємницького пакету».
Це: – заборона на вимагання сплати податку на прибуток «наперед»;
– автоматичне повернення ПДВ не пізніше 20-го дня (евронорма) з дня настання боргу держави; навіть за рахунок резервів НБУ;
– заборона вимагання будь-якої передплати за місяць-два «наперед» за електроенергію і газ;
– ліквідація і покарання винних в створенні кримінальної структури, що не дає ввід в експлуатацію відремонтованих та побудованих приміщень без сплати «ракетного» збору – 5$ з кожного квадратного метру.
8. Проінформувати суспільство про дійсний стан золотовалютних запасів НБУ та щодо всіх державних боргів. Вказати суми сплати податків олігархів, що хизуються мільярдними доходами. Список перших 50-ти осіб надруковано в журнали «Кореспондент». Адже при сплаті законних податків при таких доходах бюджет держави має бути подвоєним. ГПУ негайне відреагувати на факти невідповідності доходів і видатків.
9. Після цього розблокувати всі майдани, площі і приміщення, повернутися в мирне конституційне поле і відпрацювання пп.1-8 даної «ДОРОЖНОЇ КАРТИ СТАБІЛІЗАЦІЇ СИТУАЦІЇ В УКРАЇНІ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.