Руки влади погрузли у крові мирних українців – Пацкан

 На сьогоднішній день влада жодним чином не збирається стати на захист українського народу. Їхні руки погрузли у крові мирних українців. Таку думку в ефірі «Слово депутата» на телеканалі Тиса-1 висловив народний депутат України від фракції «УДАР» Валерій Пацкан.

пацкан

 «В Україні можуть діяти європейські цінності, забезпечуватися права людини. Але це відбудеться не при цій владі. Уряд Азарова штовхає економіку країни в прірву. Більше того, влада постійно стає на одні і ті самі граблі. Зараз, замість того щоб зберегти хоч якесь обличчя і піти, вони знову і знову роблять кроки, які працюють проти них. Кривавий розгін Майдану, побиття студентів, активістів, журналістів – за це повинні відповісти представники цього режиму», – сказав Пацкан.

 Також, політик закликав людей до Євромайдану та Національного об’єднання «Майдан»

 «Сьогодні можна залишатися «диванними» політиками і думати, що від нас нічого не залежить. А можна стати частиною нової української історії. Люди часто не оцінюють ту силу, яку насправді мають. Народ може сказати «Ні» свавіллю правоохоронців, дати оцінку тим керманичам, які довели Україну до порогу наступної економічної кризи. Жодна влада не є вічною», – підсумував Пацкан.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *