Рятувальники та екологи провели на Ужгородщині рейд з виявлення паліїв сухої рослинності

Рятувальники та екологи провели на Ужгородщині рейд з виявлення паліїв сухої рослинності

Щоб попередити пожежі, й звернути увагу громадян на дотримання правил пожежної безпеки в регіоні, 29 березня ужгородські рятувальники, спільно з представниками екологічної інспекції Закарпатської області, провели своєрідний рейд населеними пунктами Ужгородського району.

Його метою було виявлення фактів самовільного спалювання сухої рослинності громадянами та притягнення до адмінвідповідальності порушників законодавства України.

Так, на одного порушника було накладено адміністративне стягнення відповідно до статті 77-1 «Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ще декілька чоловік, дії котрих було визначено як незначні порушення, обмежилися усними попередженнями та проведенням профілактичної бесіди з ними щодо небезпеки спалювання сухої рослинності.

Як наголошують рятувальники та екологи, подібні заходи триватимуть до закінчення пожежонебезпечного періоду і охоплять всі райони Закарпатської області, повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області

Нагадаємо, згідно із чинним законодавством випалювання стерні, луків, пасовищ, рослинності або її залишків та опалого листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *