Рекет на Закарпатській митниці процвітає і надалі (ВІДЕО)

Рекет на Закарпатській митниці процвітає і надалі (ВІДЕО)

Янукович пішов, але його справа по вимаганню грошей з суб’єктів підприємницької діяльності ЖИВЕ. Рекет на Закарпатській митниці процвітає і надалі!

19 вересня вантажний автомобіль з будматеріалами був безпідставно затриманий митним інспектором на пункті пропуску “Тиса”, який вимагав у водія хабар за безпроблемний проїзд. Власники вантажу відмовилися це зробити, як наслідок вантаж був доставлений для огляду невідомими особами без бейджиків. На 23 вересня вантаж і надалі залишався у Чопі. Фарба втрачає свої властивості(режим зберіганння до +5 гр. ). Підриємство несе збитки, товар псується, перевізник штрафує. Митники заявили водієві, щоб їхав додому, а машину залишав, мовляв самі нарвались, не треба було до голови ДФС звертатись та на систему “Пульс”телефонувати.

Антикорупційна служба України вже звернулась до Прем’єра Гройсмана, Генерального прокурора України Юрія Луценко, Голови ДФС України Романа Насірова, щоб зупинили цей безлад, який відбувається на Закарпатській митниці.

З цього приводу головою ДФС України Романом Насіровим призначено службове розслідування.

Заява Голови Антикорупційної Служби України п. Лавріва Романа с приводу корупційного свавілля, яке чинить в.о.начальника відділу контрабанди Яворський Богдан на Чопській митниці.
http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *