“Реформа” медичної галузі Мукачева зазнала фіаско (ДОКУМЕНТ)

“Реформа” медичної галузі Мукачева зазнала фіаско (ДОКУМЕНТ)

Як вже раніше повідомляло видання “Трибуна”, в результаті “реорганізації” медичної галузі Мукачева масово позбулися роботи кваліфіковані лікарі та медсестри з великим практичним досвідом роботи. З квітня 2016 року шляхом злиття первинної ланки Мукачівської ЦРЛ та обласної дитлікарні на базі поліклінічного відділення ЦРЛ розпочав роботу міський Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД). Центр створювали з метою забезпечення ефективного розвитку системи охорони здоров’я в місті. Наразі саме в його складі працюють педіатри, що раніше працювали на лікарських дільницях, дитячій лікарні.

За неофіційною інформацією – причина скорочення, так звана «оптимізація штатного розпису ЦРЛ та окремих її підрозділів» – це банальне вивільнення окремих майнових комплексів – корпусів.

То ж через деякий час на базі Мукачівської ЦРЛ відкриє свої двері багатим пацієнтам приватна лікарня пластичної хірургії та косметології.

Відомо, що пряма зацікавленість у відкритті такого закладу веде до найвпливовішої у Мукачеві родини, яка, фактично, керує містом, реорганізовуючи бюджетний комунальний заклад на власний розсуд, не задумуючись над тим, куди мають податися ці 400 медичних працівників і як така реорганізація «відгукнеться» на пацієнтах лікарні.
Мукачівці обурені рівнем та якістю надання необхідних послуг та звернулися до міської влади із проханням повернути педіатрів, а в подальшому і сімейних лікарів на попередні дільниці та в дитячу лікарню.

“Я пришла к врачу с младшей дочерью. Мы в садик идем, поэтому нужно пройти медосмотр и прочее, а мне говорят взвесьстесь и померяйтесь дома!!! А то у нас ни весов ни ростомера нет. И как они маленьких деток вообще там принимать могут”, – пише у мережі Фейсбук Наталія Дані.

“Реформувати простіше, ніж потім користуватись нареформованим – кабінети для огляду-замірів діточок не облаштовані, немовлят роздягають та оглядають просто на топчані…Важити-міряти зріст взагалі проблема. Ще, виявляється, деякі, з якими стикнулася, лікарі в дитячій поліклініці відмовились від попереднього запису на прийом, майже не виходить їм проводити своїх поза чергою. Тому, навіть з немовлятами, батьки змушені стояти годинами під дверима та чекати ласки доброї тьоті… Дітки не витримують, що казати за батьків, яких змушують таким чином мордувати власних діточок”, – обурюється мукачівка Ірина Мелехова-Продан.

Ольга Білащинець:

Реформа з сімейною медициною провалена. Всі це усвідомлюють. Кращих спеціалістів запрошують приватні клініки. Мукачівці , подумайте , куди ви будете звертатись . Реформаторам абсолютно наплювати , вони лікуються за кордоном.

Катерина Легерда:

Не багато пройшло часу від теж провального проекту по платним медичним послугам, в результаті якого постраждали медики, яких перевели на госпрозрахунок і яким держава, в особі ЦРЛ заборгувала за три місяці заробітну плату по сьогодні. А потім перед черговими виборами враз і скасували такий гучний проект, про який здається було відзвітовпано тодішньому міністру охорони здоров’я….

црл црл2

Відповідь заступника мукачівського міського голови Р.Федіва на лист громадськості.

модекмодек2модек3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до ““Реформа” медичної галузі Мукачева зазнала фіаско (ДОКУМЕНТ)”

  1. ЦЕ ВИПАДОК УНІКАЛЬНИЙ ДО СЛІЗ! БАЛОГА ВІДПРАВЛЯЄ У МУКАЧЕВО СТАРУ ДІВКУ З ПЕРЕЧИНА ЗРОБИТИ РЕФОРМУ, ОПТИМІЗАЦІЮ, РЕОРГАНІЗАЦІЮ ТАК, ЯК ВІН ЗАДУМАВ.
    ЗВИЧАЙНО ВІКТОРУ ІВАНОВИЧУ І ЙОГО МОЛОДОМУ МЕРУ НАПЛЮВАТИ НА ЛЮДСЬКІ ДОЛІ, НА ЗРУЙНОВАНЕ ЖИТТЯ І ПЛАНИ ДЛЯ ДЕКОГО.
    оСЬ ВІН ЗАДУМАВ В ТАКИЙ СПОСІБ, НЕЛЮДСЬКИЙ, ЗРОБИТИ ЧУЖИМИ РУКАМИ СВІЙ ПІДСТУПНИЙ ПЛАН!
    ВИНАЙМАЄ НА РОБОТУ ВЕЛИКУ “ДОСВІДЧЕНУ” ГОЛВНУ ЛДІКАРКУ, ЯКА В ПЕРЕЧИНІ ЩЕ БУДАРІ ДО ПОРЯДКУ НЕ МОГЛА ДОВЕСТИ, А ТУТ У ЄВРОПЕЙСЬКЕ МУКАЧЕВО ІДЕ НА ТАК ЗВАНЕ “ПІДВИЩЕННЯ” У КАРЄРІ.оТРИМУЄ СТАРА ДІВКА КВАРТИРУ, МАШИНУ, ГРОШІ ЗАХМАРНІ, НЕ РИЗИКУЄ НІЧИМ, КЕРУЄ, ЛАМАЄ, НИЩИТЬ І.Т.П.
    ЇЙ МАБУТЬ ПРОКЛЬОНИ МАМОЧОК ІЗ ДІТЬМИ, ТА ХВОРИХ ДО СКОНУ БУДУТЬ НАГАДУВАТИ ЇЇ “КОНСТРУКТИВНУ РОБОТУ” ІЗ БАЛОГАМИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *