Ратушняк запитав у Пшонки коли буде справа проти “Беркуту”

ратаВідомий український політик із Закарпаття Сергій Ратушняк звернувся до Генерального прокурора Пшонки з приводу безчинств спецпідрозділу “Беркут”:

“Пане Генеральний Прокурор України пане Пшонка В.П., скажіть будь-ласка, чи відкриті кримінальні справи (впровадження) за фактом викрадення людей, катування, незаконне позбавлення волі, нанесення тяжких тілесних ушкоджень, знущання і приниження людської гідності, СКОЄНИХ ГРУПОЮ ОСІБ ПРИ ВИКОНАННІ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ – підрозділом “Беркут”, який у всіх існуючих формах ЗМІ демонстрували цю низку злочинів по відношенню до гідного сина України – Михайло Гаврилюка?


Публікація в ЗМІ не тільки дає ГПУ таку змогу, але і зобов’язує. Був би дуже вдячний за відповідь і сподіваюсь, що жертви не вчинять аналогічне з Вами, іншими керівниками держави, з вашими і їхніми рідними та близькими.

Хоча скоріше всього буде помста.
Викрадення і вбивство Юрія Вербицького, викрадення Р.Булатова, десятків інших громадян України лягають в цей же ряд злочинів проти людства і гаагський трибунал не розпущено за рішенням ВРУ”, – підсумував політик.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *