Ратушняк закликав мукачівців позбутися клану Балог

ратаБандитська сімейка балог з 1998-го року перетворила місто Мукачево на своє гетто. Вся комерційна власність, земля, квартири на набережній і за рахунок парку. Вкрадено ринок, гастрономи і універмаги, всі бази, комунальна техніка, прихватизовані також поза законом пам’ятки архітектури і навіть, єдине в Україні БТІ, де сотні людей було позбавлено житла і землі через маніпуляції цього ОЗУ. Вкрадено навіть замок. Ви без “добра” цієї зграї не можете займати будь-яку посаду і займатись будь-яким бізнесом. Хіба що чхаєте без їхнього дозволу.
Ви резонно скажете, що багато зроблено по благоустрою міста. Так. Але це було зроблено по розцінкам 300% від реальних і – головне – 16-ть років весь обласний бюджет віддоювався під ці цілі і, звісно, під видмивання і розкрадання. А всі інші міста: столиця краю і всі райцентри так за 20-ть років нічого на розвиток не отримали.

Так що Вам би покаятись перед земляками, які майже два десятиліття дивляться на власний занепад і банкування мукачівської “Барви”.
Я хочу Вас спитати, – ви чого їдете по вказівці цієї банди в Ужгород ніби для боротьби з антинародним режимом. Що знов гріють кішеню 200 грн?
Почніть з антинородного і бандитського режиму в Вашому рідному місті, де права є тільки в одної сімейки, у їхніх холуїв і прислуг. Мітинг, майдан, барикади, захоплення приміщення, проголошення Народної Ради Мукачево. Голову міста і бандораду – у відставку! Чи слабо? Ногами тече і смердить?
Мукачево вставай! Банду “Барву” геть!
З цими гаслами має зараз жити Мукачево.
Геть владу крадіїв і криміналу! Конституцію 2004-го року, перевибори Президента і всіх рад!
А то Ви приїзжаєте в Ужгород разом імітуєте опозиційність свого основного покидька Вітька і провокуєте нормальних ужгородців на протистояння і конфлікт.
Ужгород, на відміну від Мукачево – вільне місто від банд, узурпаторів влади і терористів співмешканців міста і не вам нести нам Свободу! З свого рабства для початку виберіться.
Чого Вам щоро бажаю.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *