Ратушняк просить НАТО потопити Чорноморський флот Росії

Ратушняк просить НАТО потопити Чорноморський флот Росії

Рата2Лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк звернувся до світової спільноти з вимогою стати на захист України: “Країнам ЄС , НАТО і США
Негайно введіть ВМС НАТО в Чорне море . Обов’язкова наявність авіаносця і ядерної зброї. У кожному з аеропортів Одеської , Миколаївської , Херсонської , Донецької , Луганської, Харківської областей розмістити по 5 – винищувачів. Віддати безоплатно або на умовах оренди 500 одиниць бронетехніки , розмістити 50-т зенітно -ракетних комплексів систем ” земля -повітря” , “земля- земля”.
При першому ж застосуванні зброї російською стороною – потопити весь Чорноморсьиій флот РФ як операцію ” примус до миру . ”
Здійснити з повітря зачистку будь-яких спроб проникнення російських військ сухопутними шляхами на територію України” .

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

6 відповідей до “Ратушняк просить НАТО потопити Чорноморський флот Росії”

  1. Полностью поддерживаю. А потом еще шандарахнуть по кремлю ядерной боеголовкой и стереть нахуй эту мерзость с лица земли.

  2. Китай и Япония должны начать полномасштабные военные учения на морских и сухопутных границах с Россией. Солдаты РФ в Крыму не на камеру говорят, что не хотят стрелять в украинских братьев и однозначно больше не будут голосовать на выборах ни за Путина ни за Медведева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *