Categories Новини

Ратушняк пропонує розпустити новообраний парламент

Про це лідер “Нового Закарпаття” інформує у мережі Фейсбук.

 

Рата2

Де МИ – Україна і куди нам йти
Рік 1991. Україна – друга Армія світу, третя ядерна держава, потенціал економіки – 15-17 місце. Найвищий рівень освіти в Європі (там більше ухил на середню спеціальну). Що маємо наразі. Останнє місце в Європі по рівню доходів громадян, перше місце по корупції, 134-е місце в світі.
Як дійшли ми до такого ганебного стану, що на підґрунті жебрацтва напівголодного Криму і Донбасу почали вбивати один одного і рвати країну на шматочки, утворюючи все нові і нові НР – народні республіки. При тому, що той же Донбас на наших з вами сировині і виробництвах викормив саме потужне кримінальне угруповання з десятком мільярдерів, рівним яким не має в багатій і ситій, розвинутій і сучасній Європі.
Відповідь проста і страшна. Жодного дня, і по сьогодні, ми не будували сучасної держави Україна. Комуністична номенклатура вмонтувала в свою систему монопольного панування ЗУХВАЛИЙ КРИМІНАЛІТЕТ. Ця система розвила себе в сталу антиукраїнську, антидержавну машину тотального розкрадання держави, базоване на нещадній експлуатації дешевої робочої сили. Результат – тривалість життя середньостатистичного чоловіка-українця – 59 років. Таким чином Україна це держава з ОЛІГАРХІЧНО-КРИМІНАЛЬНИМ РЕЖИМОМ, що під різними партійними брендами монопольно і безроздільно панує на Україні. Знищуючи її.
Адже держава – це не тільки – територія, мова, валюта, система законів і апарат насилля. ДЕРЖАВА НЕСЕ ФУНКЦІЮ ПЕРЕРОЗПОДІЛУ ВСЬОГО ЗДОБУТОГО НВП- НАЦІОНАЛНОГО ВАЛОВОГО ПРОДУКТУ. ПЕРЕРОЗАОДІЛУ – СПРАВЕДЛИВОГО. НА КОРИСТЬ КЖНОГО.
Відбувається це через механізм зборів і податків, природних монополій, сировини, ренти землі і (!!! УВАГА) прибутків державних підприємств і цілих галузей. Прибуток, яких ЩОМІСЯЦЯ надходить до державного бюджету і складає фінансову базу ПІДВИЩЕННЯ ЗАОБІТНОЇ ПЛАТИ І ПЕНСІЇ.
Так ось цю левову складову фінансового ресурсу держави – прибуток потужних держпідприємств і надр РОЗКРАДЕНО! ПІД КЕРІВНИЦТВОМ І ЗА УЧАСТЮ ВСІХ ПРЕЗИДЕНТІВ І УРЯДІВ УКРАЇНИ.
Кравчук здав безкоштовно ядерну зброю (1700 ядерних боєголовок вартістю 150 млрд дол), стратегічну авіацію, дав розкрасти і знищити риболовецькі, транспортні, військові флоти. Дав вкрасти надприбуткові тютюнову, цементну, цукрову галузі. Сам обзавівся “хатинкою” на березі швейцарського озера (а це і є ХАБАР), віддав криміналу перші свердловини і обленерго. За рахунок яких нас годують футбольними видовищами тощо. А держава втратила щорічних доходів на 3-5 млрд доларів.
Наступний комуніст Кучма взявся за понад 3000 самих потужних понад прибуткових держпідприємства, впровадив кримінальну ваучерну приватизацію, перевів кращі держпідприємства (якого дідька?) в ОПЕРАТИВНЕ управління. Це коли метал продають в Європу по 400 дол, а на папері – по 60. Далі за “заощаджене” на офшорних рахунках купувалися ці ж комбінати, фабрики заводи, облгази і обленерго. Держава втрачає надходження до державного бюджету 15-17 млрд доларів. Натомість на арені з’являються вчорашні кілєра і рекетири. яких стали величати олігархами, мільярдерами, власниками фракцій в ВРУ, прокурорів, суддів, теле і радіо каналів, з яких і сьогодні вас зомбують і дурять на свою користь. А зарплати бюджетника і пенсії не ростуть. А самі дорогі об’єкти нерухомості в Європі переходять до наших олігархів.
Ющенко вирішив замінити собою ПАХАНА Кучму – замість зруйнувати цю систему і повернути вкрадені промислові і сировинні джерела багатства держави. рікою потекли хабарі в АП. За “дах”, посади прокурорів, суддів, начальників податкових, земельних управлінь тощо. Деякі посади митників, портів, губернаторів продавалися за 10-15 млн доларів. Касиром був наш сумнозвісний землячок, який з “недонесеного” ПАПІ, зумів заощадити в одному швейцарському банку 50, в другому 400 млн доларів. Ще мільярдик заощадив наш месія, коли замість ціни 50 дол за газ, – привіз нам з Фірташем 95 і сказав, що за свободу теж треба платити.
Янукович завершив продавати за готівку останні обленерго, облгази (і це при безкоштовному користуванні всією мережею газопрводів), списав 24 млрд грн боргів цим же бандитам-власникам, 100 млрд грн (12,5 млрд дол) на 80% “відмили ” у власну готівку і почали обкладати данню весь бізнес. 7000 підприємств, банків, готелів, ресторанів переписали на себе “по-понятіям”. По ходу золото-валютні запаси з 39-и млрд дол розкрали до 19. Куди Яценюк подів залишок – мені до цих пір не зрозуміло. Адже запас на “чорний” день (а війна і є ЧОРНИЙ день) чомусь відсутній і ходимо посвіту, жебраючи якихось то 0,1,то 0,3 млрд дол. Мріємо і радіємо рішенню надати нам один млрд дол… А де ж наші 19-ть ,- навіть ніхто не згадує. Ще угруповання Януковича-Азарова запозичили понад 40 млрд доларів і всі розкрали. А на ці кошти які можно було зробити дороги, утеплити будинки, садки, школи і лікарні. Яке діагностичне і лікувальне обладнання можна було б придбати Натомість маємо від Турчинова Яценюка здачу без пострілу Криму, заморожені зарплати і пенсії при зростаючих комунальних тарифах. Порошенко ще більше поглибив цю кризу і після обіцянок (БРЕХНІ) за години припинити АТО, за добу поновити бруківку, 1000грн платити за день в АТО, рахунок вбитими і пораненими вже сягнув 15000. Приймаються всі умови від російської сторони, ополченців і бандитів. Мало того, що віддаються території (я б від них позбавлявся як від ракової пухлини і джерела постійних фінансових, кримінальних і політичних проблем), – так ще й обіцяє всі їх соціальні виплати і відновлення здійснювати за рахунок бюджету України! Т.б. держави Бєсам і моторолам буде фінансувати Україна. Сильна перемога. При цьому безсовісно займається виборчою компанією. Веде сина, жінок і братів Балог і Дубневічив до ВР. А це є політична корупція.
Чому ж так відбувається? Ллється кров, народ животіє, резидент і оточення багатіють.
Тому що основною вимогою Майдану і суспільства були і є: повна люстрація і справедливий розподіл ВНП – національного продукту на користь кожного громадянина. І ЦЕ НЕ ВИКОНАНО!
СЬОГОДНЯШНІ ВИБОРИ – Є ПО СУТІ – ЗРАДОЮ МАЙДАНУ
ТОМУ ЦЯ ВЕРХОВНА МАЄ БУТИ ОБРАНА НА МІСЯЦЬ-ДВА І РОЗПУЩЕНА ДО ВЕСНИ 2015Р.
Що ми маємо примусити зробити нову ВР за місяць цього року і лютий 2015-го.
1. Визнати антидержавною, антиукраїнською та грабіжницькою за суттю – діяльність всіх попередніх президентів і Урядівю
2. обов’язок повної, а не імітаційної, як сьогодні, – люстрації . Під яку мають підпасти всі чиновники і депутати всіх рівнів, що слугували кримінальному режиму Януковича. І тоді не будуть при владі і балатуватись Тігіпки, Шуфричі, Ківалови, Бойко, Балоги, Порошенко…
Їм не місце в українській владі.
3. Чітке закріплення в Конституції парламентської республіки. Досить нам царів комуністичних, пахпнів, месій, зеків і шоколадних…
4. Через конституцію провести зміцнення місцевого самоврядування. Дати на місця не тільки повноваження, а і кошти. 60-80% коштів – на міста. Сьогодні 30%. І буде менше можливостей ростити олігархів на розпилюванні державного бюджету в Центрі.
5. Націоналізація всього енергетичного сектору, повернення вкрадених баківського, промислового і сировинного сегментів економіки. А то у шуфричів газові свердловини, а держава не знає ,- де взяти газ.
6. Податкова реформа. Більше доходів – більше податків. Тисяча бонзів володіють мільйонами квадратних метрів житлової і комерційної нерухомості. Податків не платять. Моя пропозиція – 25%. У разі власності у офшорів – 50%. Сьогодні нуль. Всі трансферти в офшорні банки оподатковувати 25%. Плата за сировину і копалини, з якої виробляють продукцію на експорт – на рівні європейських. У разі понад 50% такої продукції – середньоєвропейські зарплати в цих галузях.
Нинішня влада впровадила вам 15% на заробітну плату. Моя пропозиція – 10%. А собі, коханим, на дивіденди, роялті тощо – 5%. Моя пропозиція – 25%.
Загальне завдання – подвоєння бюджету. Через це в рази підвищення зарплат бюджетникам і пенсій. Адже це і є основний інвестор нашої економіки. Це дасть можливість проводити всі інші реформи – судову, правоохоронну, військову.
7. Зміна системи виборів.
– 100% пропорційна з відкритими списками. Верховна Рада, Обласні ради;
– 2-3% прохідний бар’єр;
– заборона будь-якої політичної реклами (сьогодні це змагання мішків накрадених коштів).
Розглянути, на прикладі Данії, допуску до виборів виключно платників податків.
За грудень 2014-го лютий 2015-го це все можна прийняти. І на нові вибори в березні 2015 року. Місцеві, парламентські і Президентські. Без права балотуватись тим особам, що підпадають під Закон про повну люстрацію.
Саме з цим усвідомленням треба йти на вибори і обирати тих, хто це усвідомлює.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *