Doc.ua запис до лікаря

Ратушняк оприлюднив 33 пункти порятунку України

Ратушняк оприлюднив 33 пункти порятунку України

РатаЛідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк пропонує перелік заходів, які допоможуть Україні стати в один рівень з найрозвиненішими державами світу:

1. Скасуємо  найбільший  в світі прогресивний податок на додану  вартість, який нараховується на кожний товар на кожному етапі виробництва , що  автоматично знизить вартість всіх товарів  в Україні  та комунальних послуг майже на 40%  та зробить  їх конкурентоздатними.
2. Не дозволимо провести фактичне викрадення атомної енергетики, провівши  її приватизацію, як це планує  Президент Порошенко  та  прем’єр-міністр  Яценюк, ставши на коліна перед  ядерною  мафією Росії.
3. Націоналізуємо незаконно привласнені олігархами стратегічні державні  підприємства.
4. Проведемо  закон  про  люстрацію згідно  якого   всі  злодії   будуть  позбавлені    майна  та  космічних  пенсій.  Судді, прокурори, генерали  та  чиновники,  які  обідрали   українців  до  кісточок  в  знак  подяки  за злочини  отримують ще й   пенсії, які  в десятки разів  перевищують пенсії  трудівників.
5. Скасуємо  дискримінаційну систему пенсійного забезпечення. Обмежимо  пенсії депутатам, суддям, прокурорам, міністрам з 15-70 тисяч гривень на місяць до пенсії  не більше десятикратної від мінімальної. До жалюгідних пенсій працівникам села встановимо коефіцієнт К=1,5,
6. Повернемо пільги дітям війни, чорнобильцям, ветеранам війн, скасовані  існуючою владою. Встановимо щомісячну індексацію пенсій з врахуванням коефіцієнта інфляції.
7. Забезпечимо виконання Конституції України, зробимо гривну вільно конвертованою валютою.
8. 6. Влада   Януковича  знайшла  132млрдгрн  (16,5млрд доларів) на допомогу   «нещасним»  банкірам, які «забули» повернути  ці кошти.  Про  ці  гроші  мовчить і нинішня  влада Петра Порошенка.  Ми їх повернемо з законними процентами-200млрд грн., які  дозволять розрахуватись з боргами,  підняти сільське  господарство  та налагодити  видобуток українського природного газу, а також підвищити мінімальні пенсії до 2 тисяч грн.  Забезпечимо безкоштовне  проведення хірургічних операцій  та  зубопротезування громадянам України.
9. За відсутність на  роботі депутата Верховної   Ради без поважних причин більше ніж  один день,  позбавимо  його депутатського мандата.
10. Заборонимо  продажу лісів та земель сільско-господарського призначення приватним особам. Не можна залишити наш народ без самого цінного, що в нас залишилось – землі.
11. Приймемо закон по судочинство, згідно  якого  судді  будуть   обиратись  міськими громадами.
12. За порушення Конституції ліквідуємо Конституційний  суд.
13. Створимо конституційну палату Верховної ради України.
14. Призначимо  вищу міру покарання  за злочини проти правосуддя працівникам міліції, СБУ прокуратури, і суддям без права на амністію .
15. Створимо  спеціальну  депутатську комісію з правом перегляду за ново виявленими обставинами судових рішень, в результаті яких невинні люди знаходяться за гратами, або позбавлені майна.
16. Візьмемо   під особистий захист кожного, хто постраждає  від корупції і зловживання владою міліції, прокуратури і судів, організувавши графік особистого прийому  громадян, потерпілих від свавілля влади.
17. Не допустимо знищення  малого та середнього бізнесу, натомість будемо надавати пільги для  противаги  монополіям олігархів. Будемо   щорічно   виділяти з бюджету держави цільові кошти на розвиток сільськогосподарських підприємств  для подолання безробіття в сільській місцевості та малих містах.
18. Скасуємо  оплатну  систему першої вищої освіти. Кожен має право на отримання безкоштовної вищої освіти.
19. Природний газ власного  видобутку  спрямуємо жителям України та  для комунальних підприємств, наклавши мораторій на підвищення  цін. Не можна допустити щоб  пересічні громадяни відшкодовували мільйонерам  вартість газу.
20. Негайно  призначимо   вибори  до  місцевих органів  влади.  Завдяки   патронату   вже нинішньої  прокуратури   всі   крадії залишились  на  своїх  місцях, ніхто не покараний, а тому  й  продовжують безкарно  красти.
21. Відновимо перерахування  прибуткового податку за місцем проживання працівників, скасованого нинішньою владою, що дозволить наповнити бюджети наших  сіл і селищ.
22. Встановимо справедливий розподіл  субсидій  і трансфертів з держбюджету!
23. Надамо  працівникам охорони здоровя та освіти статут державного службовця. Не можливо допускати, щоб люди, які відповідають за здоровя та розум нації, жили в злиднях.
24. Будь-яку фальсифікацію виборів прирівняємо  до насильницького захоплення влади та встановимо максимальне покарання. Іншого шляху для наведення порядку  в державі просто не існує.
25. Проведемо розслідування: Куди поділись наші вклади з ощадних книжок. Розберемось хто винен. Хто їх привласнив, нам  вже  відомо! Кравчук повинен сидіти за цей злочин за гратами  разом з його компаньйонами.
26. Негайно  вживемо  заходи  по  затриманню   всіх зрадників,   дії   яких  привели  до  загибелі    та  каліцтва  тисяч  кращих  синів   України.
27. Створимо  ЦБР-центральне бюро  розслідувань.
28. За злочини  проти народу  та держави  і державну  зраду  введемо  смертну  кару. Особливо   це  стосується   продажних  суддів,  які  за хабарі звільняють   злочинців  взагалі  без будь-якого покарання  та  агентів   іноземних держав, які займаються  знищенням   Української державності.
29. Негайне накладення  арешту  на   майно  та   всі  активи   ВСІХ   активістів  партії регіонів та  їх   конфіскація.  Це   тисячі  мільярдів  в доларовому  еквіваленті. Це дозволить   повернути  всі  борги МВФ  та  буде  потужним внеском  в оновлення  економіки  України.
30. Інші  олігархічні  партії, оскільки   і  в  їх рядах  є  такі  ж злодії, як  і  в партії регіонів,  всіляко  ухиляються   від   відновлення  справедливості.
31. Ваші  пропозиції
32. Ваші  пропозиції
33. …………………

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Ратушняк оприлюднив 33 пункти порятунку України”

  1. вот клоун! писати і говорити він вміє…мені особливо сподобався 3 пункт- це стосується в першу чергу Вас п.Ратушняк..скільки майна ви привласнили і перепродали????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *