Doc.ua запис до лікаря

Радикальні яблуні висадили в Перечині

Радикальні яблуні висадили в Перечині

Напередодні активісти на чолі з Тарасом Іпполітовим висадили 30 сортових яблуневих саджанців на території Перечинської районної лікарні. Висадили яблуньки, як літніх сортів, так і осінньо-зимових. Серед них сорти «Слава переможцю», «Ерлі Женева», «Чемпіон», «Білосніжний кальвій», «Джонатам Йона» та інші.

«Саджати фруктові дерева – це свята заповідь для кожної людини. Сьогодні ми посадили дерева плодами яких зможуть насолоджуватись наступні покоління. Я сподіваюсь, за кілька років, люди, які проходитимуть лікування у Перечинській районній лікарні, зможуть з’їсти смачне і соковите яблуко, і, можливо, подумки вони подякують тим, хто посадив ці дерева», – зазначив головний радикал Перечинського району Тарас Іпполітов.

Перечинська районна організація Радикальної партії Олега Ляшка  – це команда, яка вже сьогодні діє в інтересах громади. Щоб робити нашу роботу максимально ефективно радикалам потрібна ваша підтримка. Голосуйте за Радикальну партію Олега Ляшка на виборах до ОТГ, які відбудуться 30 квітня.

Наш номер 11 у виборчому бюлетені. Разом зробимо наш район найкращим на Закарпатті! Повідомляє прес-служба Радикальної партії.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *