До Ради закарпатського “Майдану” увійшов підопічний Медведчука-Шуфрича

До Ради Закарпатської обласної організації Національного об’єднання «Майдан» за квотою Єдиного Центра увійшов Костянтин Куцов, який  відомий тісною співпрацею з Віктором Медведчуком та Нестором Шуфричем.

Довідка порталу fri.net.ua.
Костянтин Куцов був керівником осередку Соціалістичного Конгресу Молоді (СКМ). Під час зради СКМ соціалістичній партії, разом з іншими керівниками СКМ перейшов до СДПУ(о). Крім того, Костянтин був виключений з членів ФРІ без права поновлення за поведінку негідну лідера молодіжного руху. Також дії Костянтина Куцова, направлені на допомогу режиму СДПУ(о) та підтримку Л.Кучми, неодноразово засуджувалися лідерами молодіжного руху краю.

Свої дії він пояснював тим, що що керівники Соцпартії не звертали увагу на СКМ як на рівноправного партнера, молодь підписала договір на всеукраїнському рівні із головою СДПУ(О) Віктором Медведчуком.

Костянтин Куцов був серед ініціаторів всеукраїнського референдуму за вступ України до ЄЕП. На гадаємо читачам як звучало запитання пропоноване українцям: “Чи підтримуєте Ви участь України у Єдиному економічному просторі (ЄЕП) разом із Російською Федерацією, Республікою Казахстан та Республікою Білорусь, відповідно до Угоди про формування Єдиного економічного простору, підписаної 19 вересня 2003 року?”.

В свій час Голову Закарпатської обласної організації Соціалістичного Конгресу молоді України Костянтина Куцова  не допустили до захисту дипломної роботи. Організація трактувала це як переслідування через участь Куцова в акції протесту на підтримку екс-губернатора Івана Різака. Про це в Ужгороді повідомляв народний депутат Нестор Шуфрич. Нестор Іванович повідомляв про цю ситуацію у Верховній Раді та звертався до міністра науки й освіти Україн.

У цьому контексті дивним звучить повідомлення Ради закарпатського “Майдану” про те, що ті особи, які заплямували себе у співпраці з представниками чинного режиму увійти до складу ради не можуть.

 куцов3куцов2куцов4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *