Письменники Брати Капранови заспівають в Ужгороді

капранови17 квітня письменники та видавці Брати Капранови вперше завітають до Ужгорода як музиканти, щоб презентувати свою нову музичну програму – Дзен.ua.
Послухати можна тут https://soundcloud.com/braty-kapranovy, а подивитись тут http://www.youtube.com/watch?v=FEPFCfxDyL4&featur.
Брати  апранови запросили й ужгородців на свій виступ.
https://www.youtube.com/watch?v=URA9M3_zLbo&feature=youtu.be
Письменники вже встигли виступити у К ам’янець-Подільському, Чернівцях, Івано-Франківську, Хмельницькому, Вінниці, Володимир-Волинському, –івному, Запоріжжі, Дніпропетровську,  Кривому Розі,  Кременчуці та Чернігові… Загалом у 27-ми містах України.
Дзен.ua – це трохи спів, трохи речитатив, усе під кобзу і дудку. Абсолютно ново, на чаклунські вірші одного з найкращих поетів сучасності —ергія уатчина. Уатчин – це справжня інтернет-легенда, Останній з Мужикан, гуру Digital-романтизму і прочая і прочая.
Брати  Капранови вже кілька років експериментують із віршами уатчина у новому стилі кобза-реп. Вам буде і кобза-блюз, кобза-реґґі, кобза-рок, кобза-вальс, кобза-боса-нова. Вірші уатчина – самі по собі вже є музикою. І нам залишилося тільки додати до них кілька нот, – кажуть Брати.
Захід відбудеться 17 квітня о 19:00 в IL’KO GALLERY  (вул.  Кошицька, 28). Вхід 50 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *