Приватбанк погрожує сину покійного чорнобильця

банкоматНещодавно ужгородцю Дмитру Фесенку – сину ліквідатора наслідків чорнобильскої катастрофи та полковника УМВС в Закарпатській області Сергія Фесенка, надійшов лист від Приватбанку з погрозою подати на Дмитра в суд через кредит покійного батька.

У 2008 році Сергій Фесенко взяв кредит. Він вчасно і добросовісно сплачував щомісячний внесок. Так сталося, що не закривши цю справу, він пішов із життя 20 березня 2013 року.

В отриманому листі Дмитру банк висловлює “щирі” співчуття і водночас заявляє, що він зобов’язаний одним платижем сплатити замість батька 9 457,0 гривень – суму залишку кредиту, яку герой України не встиг при житті сплатити.

Також банк заявляє, що йому тільки тепер (21 листопада 2014 року – дата отримання листа) стало відомо про смерть Сергія Фесенка, хоча одразу ж після його смерті банк був проінформований про те, що сталось з ним від його колишньої дружини. Жінка знайшла кредитну картку і так дізналась, що у колишнього чоловіка є кредит.

Вона зі смертним листом та кредиткою підійшла у відділення банку (м. Ужгород, пл. Корятовича, 13), щоб заморозити процес і пояснила працівниці, що ні вона, ні син не в курсі справи і що сплачувати кредит вони не взмозі. На це нічого конкретного як зараз діяти у відповідь від працівниці не почула, тільки що за чоловіком же ж має залишитися спадщина і через шість місяців буде видно, так на цьому розмову і закінчила.

На прохання надати хоча б кредитний договір, щоб ввійти у курс справи, працівниця банку сказала, що його нема. На подальші питання жінки працівниця вже не відповідала. З цим жінка і пішла з банку, думаючи, що ніякого продовження справи не буде, оскільки чітко прояснила їх фінансову ситуацію.

Нажаль на цьому історія не закінчилась. Після тривалого мовчання – року і восьми місяців банк нагадав про себе листом в якому погрожує єдиному спадкоємцю ліквідатора аварії на ЧАЄС судом та конфіскацією успадкованого майна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *