Природоохоронна акція “Підгодуй птаха взимку” проходить на Закарпатті

Природоохоронна акція “Підгодуй птаха взимку” проходить на Закарпатті

Життя птахів узимку цілковито підпорядковане пошукам їжі, адже світловий день короткий, а втрати сил і енергії значні.

Через сніг пернатим набагато важче шукати собі корм. А тому, аби їх підтримати і допомогти пережити холодну пору й була започаткована акція. Птахів на кадрах ви не побачите – до новацій їм треба звикнути. А далі привчати до місця підгодівлі, щоб вони поверталися сюди щодня.

Щодо раціону, то найкраще це насіння, пшениця, просо та овес. Але все залежить від виду птаха. Для синиці чи дятла найкращими ласощами є свіже сало.

Спеціалісти наголошують – підгодівля птахів є дуже корисною і для людей. Вона дозволяє відвернути увагу пернатих від видзьобування бруньок на плодових деревах. Окрім того, служить для приваблення у місця, де вони можуть принести велику користь у період вигодовування пташенят комахами-шкідниками. А ще така діяльність прививає любов до природи. Тому активно залучають до акції й шкільні лісництва.

Долучитися до природоохоронної акції мають змогу всі бажаючі. Годівницю можна виготовити і з підручних засобів. Пам’ятаймо, своєчасна допомога пернатим взимку може врятувати не одне пташине життя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *