При патрульній поліції Закарпаття формуюють Громадську раду

При патрульній поліції Закарпаття формуюють Громадську раду

Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпаття.

До уваги громадськості міст Ужгорода та Мукачева!

Шановні колеги,
Розпочато формування Громадської ради при Управлінні патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції.

До участі запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, які відповідають вимогам Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996.

Звертаємо увагу на те, що відповідно до підпункту 2 пункту 2 доручення Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції від 30 грудня 2015 року № 17 до складу Громадської ради при УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП не можуть бути обрані колишні працівники військових формувань та правоохоронних органів держави.

Установчі збори з формування громадської ради відбудуться 01 березня 2016 року о 17:00 у приміщенні Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП, розташованому за адресою: 88006, м. Ужгород, вул. О.Кошового, 2.

Прийом документів до участі в Установчих зборах триває до 31 січня 2016 року (включно).

Для участі потрібно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу, та додатки:

1) рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом до складу громадської ради;
2) біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
3) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення), засвідчені в установленому порядку;
4) інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого представника на обробку його персональних даних;
5) інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності);
6) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Із прикладами заповнення заяви та додатків можна ознайомитись тут http://bit.ly/pryklady_hr_upp.

Заяву разом з додатками можна подати в один з нижче наведених способів:
– особисто до сектору документального забезпечення УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП за адресою: м. Ужгород, вул. О.Кошового, 2 (пон.-чт. з 09:00 до 18:00 год., пт. – з 9:00 до 16:45, крім вихідних і святкових днів);
– поштою, за адресою: 88006, м. Ужгород, вул. О.Кошового, 2.
В усіх випадках, просимо зазначити одержувача:
Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП.

У випадку наявності додаткових запитань просимо телефонувати за номером:
+38 066 317 3613

Бажаємо успіху та сподіваємось на плідну співпрацю!

З повагою,
Ініціативна група

Довідково:
Відповідно до доручення Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції від 30 грудня 2015 року № 17 створена Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів Громадської ради при УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП (далі – Ініціативна група).

Ініціативна група керується постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

Очолює ініціативну групу Мельник Сергій Анатолійович, лейтенант поліції, заступник начальника УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП.
Секретарем Ініціативної групи обрано Феськова Володимира Геннадійовича, ГО «Закарпатський Громадський Сектор».

Від громадськості до складу ініціативної групи увійшли:
1. Феськов Володимир Геннадійович, ГО «Закарпатський Громадський Сектор».
2. Маняк Василь Васильович, ГО «Громадський конвент».
3. Волосянський Олександр Павлович, ГО «Люблю Ужгород».
Від УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП до складу ініціативної групи увійшли:
1. Каменєв Михайло Володимирович, капрал поліції, молодший інспектор сектору правового забезпечення УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП.
2. Завадський Ернест Ігорович, речник УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП.

Відповідальною особою ініціативної групи визначений Феськов Володимир Геннадійович, телефон: +38 066 317 3613, feskov.v@gmail.com.

Голова ініціативної групи
заступник начальника УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП С.А. Мельник
06 січня 2016 року

ПОГОДЖЕНО
начальник УПП у містах Ужгороді та Мукачеві ДПП Ю.І. Марценишин
06 січня 2016 року

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *