При обшуку в Чопській міськраді виникла конфліктна ситуація (відео)

30 травня 2017 року у Чопський міській раді працівниками Закарпатського УЗЕ були проведені обшуки у організаційно-правовому та економіко-інвестиційному відділах а також у кабінеті міського голови. Обшуки проводилися, як наголосив слідчий, з метою вилучення іншої частини коштів, отриманих нібито напередодні працівниками мерії незаконнним шляхом.
У слідчому ізоляторі тривають допити затриманих вчора депутата Чопської міськради Русина В., архітектора Ганзела Д. та мера м.Чоп Самардака В. 1 червня спливають 72 години обранної запобіжної міри для затриманих. Тому за цей час слідство має зібрати вагомі докази корупціоних дій посадовців та депутата аби мати підстави для продовження утримання їх під вартою.
На сьогодняшній день слідство намагається якось зв’язати отримання учора депутатом Чопської міськради хабаря з мером міста Самардаком В. та архітектором Ганзелом Д., хоча Самардака В. учора не було у місті – він їхав поїздом у Київ, але був затриманий та знятий з поїзда по ст.Мукачево.
З побаченного поки що складається думка, що відбувається масштабна та спланована провокація відносно мера Самардака В. На жаль, цього не можна сказати, зокрема, про архітектора Ганзела Д., адже городяни давно подейкують, ніби той бере хабарі. Але учора на “гарячому” були затримана не вони, а депутат Чопської місьради Русин В., який не є посадовцем та працівником міськради. Тобто, причетність інших осіб до отримання цього хабаря слідству прийдеться ще довести, у чому я дуже сумніваюся.
Вчора обшуки були проведені у помешканнях затриманих осіб а також у помешканні землевпорядника Чопської міськради Голода О., якого врешті відпустили.

Валерій Наталевич

https://www.youtube.com/watch?v=WnrYKKxCqiE

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *