Провокатори Закарпаття знімають маски (частина друга)

Провокатори Закарпаття знімають маски (частина друга)

берегово2Прикриваючись лозунгами про взаєморозуміння всередині поліетнічної громади Берегова, церковники римсько-католицької церкви міста, виконуючи вказівку недругів України , збурюють настрої людей.
Мова йде про примусове знесення невеликого кафе, що знаходиться по вул. Шевченка, 3, що відбудеться сьогодні 0 11.00, і яке належить Малимону Сергію. Про що йому було вчора вручено повідомлення виконавчої служби, хоча судовий розгляд справи у касації ще не закінчився.

На даний час в приміщенні знаходиться штаб Берегівської самооборони та громадська приймальня народного депутата від ВО «Свобода» Валерія Чернякова. Є намір залучити велику кількість людей, особливо угорської національності. За підприємця заступаються українці, бо поряд знаходиться таке саме кафе іншого підприємця, правильної нації в Берегові, до якого не має ніяких запитань у церковників. Зокрема окремі  ділки від цієї церкви мають одіозну славу по майнових аферах в цілому місті, в результаті яких було виселено десятки людей, а звільнені приміщення віддаються під торговельні площі.

Про аморальність цих дій, за допомогою юристів Львівського католицького університету, буде направлено Його Святості Папі Римському Франциску I.

Олекса Гармата

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *