Протягом тижня в Ужгороді можливі відключення електроенергії

Протягом тижня в Ужгороді можливі відключення електроенергії

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» повідомляє про чергові планові роботи в Ужгороді з 9.00 до 17.00 впродовж тижня, з 11 до 15 березня, і можливі у зв’язку з цим відключення електроенергії.

Так, сьогодні, 11 березня, через реконструкцію повітряних ліній електропередач можливі перебої зі світлом на вулицях Дайбозькій та Винничній. Крім того, анонсують перебої електропостачання нині та завтра на вул. Івана Франка, Яна Гуса, Івана Павлова, площі Лаборця (частково).

Також у вівторок, 12 березня, через роботи на трансформаторній підстанції тимчасове відключення електроенергії можливе на вулицях Глибокій, Магнолій, Золотистій, Андрія Палая, Українській, Будителів (частково), провулку Університетському (гуртожитки УжНУ).

У середу, 13 березня, ремонтуватимуть трансформаторну підстанцію на вулиці Бориса Тлехаса. Цього ж і наступного дня, у четвер, 14 березня, перебої зі світлом можливі на Електрозаводській, Івана Панкевича, Руській, Лесі Українки.

Також у четвер, 14 березня, через капремонт на трансформаторній підстанції будуть перебої світла на вул. Вірменській, Кавказькій, Дагестанській.

У п’ятницю, 15 березня, через ремонтні роботи можливе тимчасове відключення електроенергії на вулиці Перемоги (від вул. Вілмоша Ковача до Олександра Капуша), Українській, Олександра Можайського (приватний сектор), провулку Сергія Лапонога.

За докладнішою інформацією звертайтеся до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0 800 50 16 20 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), за міським номером (0312) 61-94-94 (оплата за тарифами міського чи міжміського зв’язку).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *