Протягом минулого тижня на Закарпатті виявили майже 20 фактів крадіжок електроенергії

Починаючи з 30 липня по 5 серпня 2018 року працівники “Закарпаттяобленерго” виявили 19 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 14 Актів про порушення Правил серед населення та 5 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Хустському районі (5 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло) і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 4-х районах Закарпатської області, серед яких найбільше у Хустському районі. Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 129,65 тис. грн., із яких:
– у побуті – на суму 121,17 тис. грн.;
– у юридичному секторі – на суму 8,48 тис. грн.

Прес-служба “Закарпаттяобленерго”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *