Прокурору Закарпатської області пропонують відкрити очі на розкрадання майна Мукачівської громади (відео)

Прокурору Закарпатської області пропонують відкрити очі на розкрадання майна Мукачівської громади (відео)

З призначенням на посаду голови Закарпатської ОДА генерал-майора СБУ Олексія Петрова прокуратура Закарпатської області включила своєрідний турборежим – щодня ми бачимо повідомлення про відкриття кримінальних проваджень щодо чиновників всіх мастей. Але… Громада Закарпаття хоче бачити на лаві підсудних головних крадіїв державного бюджету. В Ужгороді відповідати перед законом має в першу чергу міський голова Богдан Андріїв, а вже потім стрілочник Бабидорич, а не навпаки.

В Мукачеві ситуація ще плачевніша. Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак (Лора Приходько) пропонуює прокурору Закарпатської області  відкрити очі на розкрадання майна Мукачівської громади. У повідомленні про злочин вона використала матеріали журналіста Сергія Носалюка та адвоката Павла Мельника.

Повідомлення про злочин.

Повідомляю прокурора Закарпатської області про наступне:
Коли мукачівським керманичам бюджетних грошей і спільного майна вже критично не вистачає, а місцеві вибори на носі, вони скаженіють!

Мукачівська влада напередодні місцевих виборів вирішила взяти в банку кредит 100 000 000 грн. Грошей багато не буває. Та й піклуватись про виборців, одночасно розтягуючи бюджет по кишеням – дороге задоволення.
Молода команда з лідером недоучкою, навіть не заморочуються над схемами розпилу народних грошей та майна. А навіщо?
Балоги безкарні при будь який владі- це аксіома.

Нещодавно молода команда продала за 5 млн. майно в центрі міста на площі Кирила і Мефодія, 7 якомусь 22-річному Буратинці – Васі зі Сваляви.
Всі документи за Васю підписували інші різні васі. Про цього, явно підставного Васю не писав лише лінивий. Але Прокуратура Закарпатської області та Поліція Закарпатської області вперто клеють дурня і не реагують, ніби вони тих публікацій не бачили і про мільйонера Васю та підроблені аукціонні документи з балОгану нічого не чули.

Насправді, Вася не був учасником аукціону і не міг нічого покупати, бо він навіть не подавав заяву на участь!

Лише одне приміщення 95 м.кв з того майна зараз продає на сайті OLX подєльник дружини заступника мера Федіва Ростика за 250 000 дол США.
Відтак, ціна за 1 приміщення з придбаного на тому, прости господи, аукціоні, більше, ніж все продане Васі комунальне майно громади!

Продавець васіного майна – Козел. Але козел не по суті. Це його прізвище. Козел має фірму разом із дружиною заступника мера і систематично продає якесь майно. Звідки він його бере? Мабуть, з мукачівських аукціонів?

Шановний прокурор Закарпатської області прошу:
-відкрийте очі,
– відкрийте кримінальну справу,
– прикрийте Васю,
– відстороніть від грошових потоків Дакотського бездипломного принца,
– допитайте автора чисельних публікацій з цього приводу Павло Мельника,
– долучить до матеріалів справи всю документацію з аукціону,
– винесіть постанову про призначення експертизи всіх підписів Васі, -економічної експертизи вартості проданого об’єкту на пл. Кирила і Мефодія, 7 ,
– зверніться до суду з клопотанням про арешт васіного майна,
-встановіть особу Васі і джерело його мільйонних доходів.

Марина БезегаЮрій ДербакБітлян Іван про відкриття кримінального провадження за ст 366, 365, 364, 191 по факту чергового розкрадання майна громади, прошу повідомити мене поштою за відомою вам адресою редакції.

Свіжа публікація про цей, прости господи, аукціон, з припущенням, що вкрадено більше 20 млн грн, тут:
https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/2907722519276935/
І ще тут:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3066279990091491&id=100001285594473
І тут:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3066714696714687&id=100001285594473
І тут:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3098170596902430&id=100001285594473

“Я розумію, що важко повірити, що все так топорно зроблено, але під крилом у няня ВІБ, топ-чиновники в ратуші втратили всі інстинкти самозбереження і роблять, що на думку спаде..” – як написав один з вдячних та обкрадених кланом, мешканців міста.

Опубликовано Сергеем Носалюком Суббота, 16 мая 2020 г.

Опубликовано Сергеем Носалюком Суббота, 16 мая 2020 г.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *