Прокурор Сидорчук “нагрянув” до закарпатських ув’язнених (ФОТО)

Закарпатську установу виконання покарань (№9) відвідав прокурор Закарпатської області – Олег Сидорчук та його заступник Анатолій Савченко. Під час робочого візиту його супроводжували старший прокурор прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях – Віталій Білець, начальник Закарпатської УВП № 9 – Мирон Чмовш та заступник – Юрій Чума.

прокурор
Мета візиту – перевірка умов тримання засуджених та ув’язнених, додержання їх конституційних прав. Також прокурор краю провів прийом засуджених з особистих питань. В’язні отримали вичерпні та аргументовані відповіді на свої запитання, їм було роз’яснено вимоги діючого кримінально-виконавчого законодавства. Нині прокуратурою області здійснюють постійні перевірки за заявами та зверненнями громадян, що утримуються у місцях позбавлення волі.
Олег Сидорчук, також здійснив обхід режимного корпусу, під час якого ознайомився з умовами тримання та матеріально-побутовим станом камерних приміщень, черговою частиною, медичною частиною, харчоблоку, навчально-консультативним пунктом, банно-пральним комплексом.
По завершенню візиту Олег Сидорчук зазначив, що рівень комунально-побутового забезпечення та медико-санітарних умов у Закарпатській УВП №9 відповідають вимогам законодавства.
Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Прокурор Сидорчук “нагрянув” до закарпатських ув’язнених (ФОТО)”

  1. Хочеться порадити новому прокурору спочатку розібратися зі своїми підлеглими, особливо це стосується начальниці відділу загального нагляду,котра живе 90-ми і розмахуючи посадою,пресує підприємців, погрожує “закрити” їх,перевірками,тощо. Пане Олеже, будь-ласка, знайдіть місце Меренич Мирославі Ів. інакше ситуація набуде розголосу і постраждає більше осіб…Є телефонні дзвінки цієї особи, є докази перевищення службових повноважень, є факт погрози. Ця пані з Ільниці скаче вище свого зросту,думає, що гроші (які висилає їй мама з Америки) вирішують все,а люди – обслуговуючий персонал, а в допомозі завжди стане київський авторитет чи подруга-аферистка Панова Н. з виконслужби, компроментує колег і ставить під сумнів авторитет,репутацію самої структури..Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *