Прокуратура Закарпаття вернула державі землю вартістю 1 мільйон гривень

земляЙдеться про земельну ділянку, у с. Соломоново Ужгородського району площею 2 га. Підприємство-орендар цієї території упродовж майже року не сплачувало орендної плати за її користування, таким чином заборгувавши до бюджету значну суму.
З цих підстав, прокуратурою заявлено позов до Господарського суду Закарпатської суду про розірвання договору оренди, укладеного між Соломонівською сільською радою та цим підприємством, і повернення вказаної ділянки у користування держави.
чим істотно порушив умови договору та норми чинного законодавства, в результаті чого спричинено ненадходження до місцевого бюджету значних коштів, що завдає шкоди соціально-економічному розвитку населеного пункту.
Свою позицію в суді Ужгородська міжрайонна прокуратура обґрунтовувала тим, що підприємство систематично не сплачувало оренду за користування землею, чим істотно порушено умови договору та норми чинного законодавства, в результаті чого спричинено ненадходження до місцевого бюджету значних коштів, що завдає шкоди соціально-економічному розвитку населеного пункту.
Відтак, рішенням суду задоволено позов Ужгородського міжрайонного прокурора в інтересах держави  і розірвано договір оренди земельної ділянки та повернено 2 га землі, нормативно-грошовою оцінкою понад 1 млн. 50 тис. грн., у землі запасу Соломонівської сільської ради.
 
Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *