Doc.ua запис до лікаря

Прокуратура повернула в державну власність 45 га землі на Тячівщині

прокуратура-земля30 травня 2016 року за принципової позиції прокуратури апеляційним судом Закарпатської області залишено в силі рішення суду першої інстанції у справі за позовом прокурора Тячівського району.

Йдеться про розірвання договору оренди земельної ділянки площею майже 45 га, укладеного з одним із мешканців с. Теребля Тячівського району, яким з 2007 року не сплачувалась орендна плата за користування землею.

Як інформувалось раніше, Тячівський районний суд, задовольняючи позов прокурора, врахував неспростовні докази системного невиконання відповідачем обов’язків за договором оренди земельної ділянки, надані прокурором під час судового розгляду. Крім того, прокурором доведено, що частина земельної ділянки вже була передана у власність іншим особам.

Відтак, апеляційний суд Закарпатської області підтримав заперечення прокурора та зобов’язав повернути у власність держави орендовану земельну ділянку площею 44,9 га, ринкова вартість якої, згідно висновку експерта, становить 31,5 млн грн., – пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *