Прокуратура Міжгірщини захищає право дітей на безкоштовне харчування у садочках

З метою захисту прав та законних інтересів дітей прокуратурою Міжгірського району заявлено дві позовні заяви до Закарпатського  окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування рішень сесій сільських рад та зобов’язання розглянути питання щодо прийняття рішення про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у відповідності до вимог Закону України «Про дошкільну освіту».

Як повідомив прокурор Міжгірського району Костянтин Цап, прокуратурою вивчено стан додержання законодавства про права і свободи дітей на території району щодо законності прийняття рішень органами місцевого самоврядування з питань організації харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району, а також, забезпечення прав дітей на освіту, охорону життя та здоров’я.

Нами виявлено рішення сесій, які не відповідають вимогам чинного законодавства – зауважив прокурор. Зокрема, незважаючи на вимоги закону щодо безкоштовного харчування у дошкільних навчальних закладах дітей, які виховуються у малозабезпечених сім’ях, сесіями окремих сільських рад при прийнятті рішення не враховано цю норму. Відтак, не внесено у рішення відповідні пункти, тому існує загроза, що дітки з малозабезпечених сімей можуть залишитися без безкоштовного харчування в садочках. Прокуратура стала на захист законних прав дітей і відстоює їх в суді.

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *