Представництво НОКу України запрацювало у Виноградові

Нещодавно у Виноградові було створено Виноградівське районне представництво Національного Олімпійського Комітету України. Головою представництва було обрано Боршоша Івана Івановича.
нок
Довідка: Боршош Іван Іванович директор Виноградівської ДЮСШ, старший тренер збірної Закарпаття з вільної боротьби. Тренерська категорія-вища, суддя Національної категорії з боротьби.
Основною метою створення представництва є популяризація фізичної культури і спорту,та олімпійського руху серед молоді району.
Відділенням за поточний рік було проведено спільно з Закарпатським відділом НОК України, управлінням освіти молоді та спорту Виноградівської РДА такі спортивні заходи: “Олімпійське лелеченя”, “Олімпійський день”, районний турнір з боротьби “Збережимо боротьбу для Олімпіади”, “Всеукраїнський Олімпійський урок”, турнір з видів спорту присвячений “Олімпійському тижню”, турнір з пляжного волейболу.
Призери та учасники були нагороджені олімпійськими сертифікатами, призами,олімпійською атрибутикою та літературою від Закарпатського обласного відділення НОК України.У планах є провести турнір з волейболу, важкої атлетики та міні-футболу і настільного тенісу.

Севлюш Інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.