Представниці 128-ї бригади “взяли” зимовий Плай

Представниці 128-ї бригади “взяли” зимовий Плай
Гостинність Карпат оманлива чеснота. Особливо взимку. Особливо коли зима бореться за останні дні лютого і намагається з усіх сил нагадати свою крижану сутність. Біля підніжжя Боржави комфортно. Захований між горами Воловець зустрічає теплом.
Вихід на Плай обіцяє бути спокійною прогулянкою. Ранкове сонце повільно прориває лінію оборони, пробиваючи наскрізь ешелони хмар, а значить на фініші чекає широкий горизонт, багато насичених кадрів.
Весь час рух тільки вгору. Набір висоти понад 800 метрів і очікувані 1385 даються не так легко. Це особливий підйом: сьогодні буде не тільки тест на витривалість, сьогодні ми тестуємо повагу. Головне навантаження на жіночу частину Закарпатського легіону – представниці різних підрозділів бригади підіймуть на вершині Плаю прапор з едельвейсом та бартками. Гори, як ніхто інший, знають основний закон рівності – хто може йти в гору, той йде, бо все залежить тільки від твоїх можливостей, але ніяк не від статі.
Ціль номер один: напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок показати, що стать не має значення, коли мова йде про вибір професії. Служба у війську не виняток. Тут, по суті, нічого доводити непотрібно – жінки самі чудово навчились ламати стереотипи та нівелювали міф про слабку половину людства.
Старт маршруту схожий на прогулянку зимовим лісом, хоча погода і не потішила очікуваним сонячним промінням.
Все кардинально міняється на межі, де смуга лісу переходить в полонину. Крижаний туман, пориви вітру і сніг, в який час від часу доводиться провалюватись вище колін. Видимість паде до гранично допустимої і чим ближче до вершини, тим сильнішими стають пориви. До метеостанції на вершині Плаю залишається ще година і вона видається однією з найдовших. Останні метри і нарешті прапор з упізнаним знаком бригади досягнув своєї точки призначення!
Жіноча частина гірсько-штурмового братства з гідністю здолала цей шлях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.