Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Правий Сектор Закарпаття радить не поширювати плітки про їх діяльність

Правий Сектор Закарпаття радить не поширювати плітки про їх діяльність

сачкоЗаява Правого Сектору Закарпаття у відповідь на статтю пана Олега Диби в ЗМІ та соціальних мережах

  1. Кадрові зміни в структурах Правого Сектору, а тим більше  Добровольчого Українського Корпусу, достатньо висвітлюються в офіційних джерелах Правого Сектору та ДУКу.
  2. Єдиним критерієм під час прийняття кадрових рішень є  максимальна ефективність роботи наших структур та підрозділів, що й зазначено в Наказі №41 Андрія Стемпіцького по Добровольчому Українському Корпусу.
  3. Жодних джерел, як відкритих, так і таємних,  у пана Диби в Правому Секторі Закарпаття та 1-му Запасному Батальйоні Добровольчого Українського Корпусу немає.
  4. Радимо шановному пану Дибі замість збирання пліток та виливання особистої неприязні на інтернет-ресурсах, зайнятися професійною діяльністю, наприклад, повиправляти орфографічні помилки в статтях на своєму сайті.

Керівник Правого Сектору Закарпаття,
Олександр Сачко

Достойна відповідь провокатору, який на догоду свому господарю Віктору Балозі, намагається розхитати націонал-патріотичний рух на Закарпатті.

Loading...

Comments:

Одна відповідь до “Правий Сектор Закарпаття радить не поширювати плітки про їх діяльність”

  1. Саша, давно пора розібратися з тим хто використовує, чи точніше підмочує правий сектор на Закарпатті. Взяти хоча б Рахівщину, де тітушки Петьовки косять під правий сектор під оператиівним управлінням т.в.о. голови рда Медвідя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *