Правий Сектор Закарпаття радить не поширювати плітки про їх діяльність

Правий Сектор Закарпаття радить не поширювати плітки про їх діяльність

сачкоЗаява Правого Сектору Закарпаття у відповідь на статтю пана Олега Диби в ЗМІ та соціальних мережах

  1. Кадрові зміни в структурах Правого Сектору, а тим більше  Добровольчого Українського Корпусу, достатньо висвітлюються в офіційних джерелах Правого Сектору та ДУКу.
  2. Єдиним критерієм під час прийняття кадрових рішень є  максимальна ефективність роботи наших структур та підрозділів, що й зазначено в Наказі №41 Андрія Стемпіцького по Добровольчому Українському Корпусу.
  3. Жодних джерел, як відкритих, так і таємних,  у пана Диби в Правому Секторі Закарпаття та 1-му Запасному Батальйоні Добровольчого Українського Корпусу немає.
  4. Радимо шановному пану Дибі замість збирання пліток та виливання особистої неприязні на інтернет-ресурсах, зайнятися професійною діяльністю, наприклад, повиправляти орфографічні помилки в статтях на своєму сайті.

Керівник Правого Сектору Закарпаття,
Олександр Сачко

Достойна відповідь провокатору, який на догоду свому господарю Віктору Балозі, намагається розхитати націонал-патріотичний рух на Закарпатті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Правий Сектор Закарпаття радить не поширювати плітки про їх діяльність”

  1. Саша, давно пора розібратися з тим хто використовує, чи точніше підмочує правий сектор на Закарпатті. Взяти хоча б Рахівщину, де тітушки Петьовки косять під правий сектор під оператиівним управлінням т.в.о. голови рда Медвідя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *