“Правий сектор” відзначився в Хусті (ФОТО)

Сьогодні, відбулась зустріч хустян з керівником Правого Сектору Сачко Олександром .  Чому, першим візитом і виходом в народ став саме Хуст- Сачко пояснив просто ,що це була столиця Карпатської України , де молодь так само , як і Правий Сектор боролась за незалежність . Він навіть  висловив думку ,щоб навести лад і порядок  в місті мабуть прийдеться перебратись в Хуст.

    Проводилась і агітація молоді за вступ в ряди Правого Сектору , де їм пообіцяли підтримку та навчання . Була досить жвава дискусія щодо політичних процесів, які зараз проходять в Україні. Також були заклики хустян про допомогу для люстрації місцевих чиновників нащо   Сачко сказав : «щоб робити зміни, має бути в першу чергу воля самих хустян».

    Багато говорилось і про кадрові призначення правоохоронців, особливо збурило  хустян призначення Кайла в прокуратуру області і його погроза про нараду правоохоронців 21 березня , де будуть вирішуватись питання  ,а що ж робити з Правим Сектором .

     Були представлені і координатори Правого Сектору на Хустщині Грица Семен та Мересій Василь.  Лідер Правого Сектору закликав приєднуватись до їх організації , а якщо потрібна допомога , чи захист від свавілля корупціонерів та хабарників звертатись до координаторів .

Фоторепортаж Келемен Романа

Новини Хустщини

правий2 правий

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *