Правий сектор розпочав внутрішнє розслідування за фактом нападу на закарпатське СБУ

правий“Правий сектор” пояснює спробу проникнення в будівлю Управління Служби безпеки України в Ужгороді побутової сваркою із співробітником спецпідрозділу “Альфа”. Про це Українським Новинам сказав прес-секретар партії Артем Скоропадський.

“За нашою інформацією, там був 1 активіст” Правого сектора “, 1 колишній активіст” Правого сектора “і кілька військовослужбовців. Вони спілкувалися на вулиці і, швидше за все, випивали з співробітником” Альфи “. Коли у них стався конфлікт, співробітник” Альфи “побоявся, що його поб’ють, і спробував сховатися в будівлі СБУ”, – сказав він.

Скоропадський зазначив, що одного зі співробітників міліції, що приїхав на місце події, дійсно поранили, але хто саме поранив, він не знає.

Скоропадський стверджує, що в “Правому секторі” розпочато внутрішнє розслідування.

За його словами, в разі якщо виявиться, що член “Правого сектора” дійсно вчиняв будь-які протиправні дії, керівництво партії прийме найжорсткіші заходи, аж до виключення з організації.

Нагадаємо, міліція затримала 4 чоловіків у камуфляжній формі, які ввечері 7 серпня намагалися проникнути в будівлю управління СБУ в Ужгороді і поранили міліціонера.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *