“Правий сектор” має стати учасником переговорів

беркут3Переговори бувають ефективними тільки тоді, коли в них залучені всі сторони конфлікту, тому потрібно залучити і представників “Правого сектору”

Про це в ефірі Еспресо.TV розповів експерт з конфліктології Андрій Гірник.

“Переговори тільки тоді ефективні. коли до них залучені всі діючи сторони конфлікту. На сьогоднішній день, як так розумію, що “Правий сектор” ніяк не залучений. Тому очікувано, що якщо рішення буде досягено, вони його не підтримають. Залучені повинні бути всі гравці”, – розповів експерт.

Конфліктолог вважає, що в цій ситуації ілюзія у кожної сторін, що вона сильніша. У депутатів уявлення про те, що міліція поки що на стороні уряду і дуже легко зачистить Майдан. З іншої сторони у протестувальників інше бачення. Вони не можуть прийняти цю пропозицію, бо є людські жертви. Тому треба далі говорити.

“Між періодом миру і війни, лежить третій – ні миру, ні війни. В такій ситуації діють закони, якщо їх немає діє право сили. Хто сильніше той прав”, – вважає експерт.

На думку Гірника зараз ситуація з одного глухого кута перейшла в другий глухий кут. 

“Це нормальний процес. Важко досягнути домовленостей тому, що дуже глибокі корені. У нас нема довіри до справедливості правової системи. Тому продовжуються арешти мітингувальників і скорочені суди, люди позбавлені права на справедливий суд. Це дуже важливо”, – підсумував Гірник.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *