Правоохоронці викрили на Закарпатті схему “відмивання” 18,8 млн грн, отриманих незаконним шляхом

Правоохоронці викрили на Закарпатті схему “відмивання” 18,8 млн грн, отриманих незаконним шляхом

Працівники відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Закарпатській області за результатами опрацювання відомостей, наданих ГУ ДФС у Закарпатській області, викрили схему легалізації готівки, отриманої одним із ТОВ незаконним шляхом.

Податківці встановили, що під час здійснення суб’єктом господарювання імпортних операцій з транспортними засобами та іншою будівельною технікою, було внесено до офіційних документів недостовірні дані. Зокрема, ТОВ вносило дані щодо заниженої фактурної вартості транспортних засобів, що призвело до недоплати митних платежів в значних сумах.

Отриману поза обліком від покупців-резидентів України готівку – майже 18,8 млн грн, службові особи ТОВ протягом 2018 року – січня 2021 року внесли на банківський рахунок ТОВ у вигляді фінансової допомоги, внесків до статутного капіталу та оплати за транспортні засоби, таким чином легалізувавши її.

Наразі тривають слідчі дії в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.212 КК України, повідомили у ГУ ДПС у Закарпатській області.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.