Правоохоронці перевірятимуть інформацію ЗМІ про можливе заволодіння бюджетними коштами на ремонті вулиці Можайського в Ужгороді

Правоохоронці перевірятимуть інформацію ЗМІ про можливе заволодіння бюджетними коштами на ремонті вулиці Можайського в Ужгороді

Ремонт вулиці Можайського в місті Ужгород розпочався в 2017 році.

Очікувана вартість реконструкції вулиці, за розрахунками місцевої влади, скалала 10 мільйонів 567 тисяч 268 гривень.

В липні 2017 року, традиційно для міста, підряд виграло ТОВ “КБК”, яке виграє майже всі багатомільйонні тендери по ремонту вулиць в Ужгороді.

Проаналізувавши календарний графік робіт по вулиці Можайського та акти виконаних робіт, завірених належних чином з боку підрядника та замовника, журналістам вдалося встановити, що міська влада з виконавцем, умисно відстрочили виконання ремонтних робіт на цій ділянці.

Згідно з документацією, підрядник повинен був виконати роботи до 20 грудня 2017 року, після чого термін було продовжено до 1-го травня 2018 року, а потім – до 1-го листопада 2018-го року.

Таким чином, вдалося встановити, що за попередньою змовою осіб з числа працівників Ужгородської міської ради та ТОВ “КБК”, було умисно продовжено треміни виконання робіт по даному підряду, з метою перерахування вартості робіт на цій ділянці. Більше того, журналістам вдалося встановити, що до початку робіт з боку ТОВ “КБК”, на вул. Можайського вже проводилися певні ремонти за кошти бюджета міста Ужгорода з боку інших підрядників. Таким чином, встановлено, що посадові особи місцевої влади виділили кошти і на частково виконані в минулому роботи.

Як стало відомо, органи прокуратури вирішили перевірити інформацію в ЗМІ та в зверненнях громадських активістів щодо скандального підряду по вулиці Можайського, та відкрили кримінальне провадження – першочергова кваліфікація за ч.3 ст. 191 КК України – заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою групою осіб.

uzh-news.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *