Працівників ДП”Великобичківське ЛМГ” звинуватили у крадіжці берегових укріплень (фото)

Працівників ДП”Великобичківське ЛМГ” звинуватили у крадіжці берегових укріплень (фото)

Про надзвичайну подію на Рахівщині птше у мережі Фейсбук депутат райради Микола кокіш -Мельник:

15 серпня 2017р. громада селища Кобилецька Поляна Рахівського району Закарпатської області на чолі з головою селища паном Іваном Готою зупинила крадіжку металевих тавр які служили для укріплення берегів особливо під час паводків!

Крадіжка проводились як не дивно самими працівниками ДП”Великобичківське ЛМГ”!

На вимогу громади та селищного голови пред’явити документи на металічні таври і куда й чому їх перевозять працівники ДП”Великобичківське ЛМГ” відмовились як пред’являти будь-які папери так і відмовились від пояснень!
Після того, як керівництво ДП”Великобичківське ЛМГ” не змогло переконати громаду селища та голову селища то викликали на підмогу “важку алтилерію” в особі цілого керівника Тячівськоі місцевої прокуратури пана Степана Жовніра!

Сам пан прокурор приїхав автомобілем на іноземній реєстрації і пробував переконати як громаду селища так голову селища Івана Готу та депутата Рахівськоі районної ради Марію Пукман щоб все таки відпустили автомобіль завантажений металічними таврами!

Цікаво, а пан прокурор Степан Жовнір вніс в ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення керівництвом ДП”Великобичківське ЛМГ” так як про крадіжку йому вже відомо чи пан прокурор насправді “рішало” керівництва ДП”Великобичківське ЛМГ”?

Ну й накінець, тепер все зрозуміло чому керівництво ДП”Великобичківське ЛМГ” вже роками уникає від кримінальної відповідальності за декілька фактів браконьєрства, за розкрадання тисяч метрів кубічних деревини чим нанесено на десятки мільйонів шкоди як лісовому господарству так екології, тощо!

П.С. Все таки дивує, куда дивиться внутрішня безпека Генеральної Прокуратури України та НАБУ?

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *