“Потята” не дають покою Віктору Балозі

балогаПам’ятається, як за часів свого першого перебування у кріслі Міністра МЧС, під час наради ще “неошколований” Віктор Балога грізно подивився на генералів і гаркнув на них : “Що сидите як потята, ідіть дашо робіть”. У тих очі повилазили з орбіт але так і не змогли зрозуміти, що хотів сказати Міністр Віктор Іванович на русинській говірці української мови.

Як бачимо з останньої заяви Віктора Балоги пташиний слід міцно укоренився в підсвідомості його мозку:

«В останні два роки спецпідрозділ МВС «Беркут», який відзначився побиттям опозиційних депутатів, перетворився в особисту політичну гвардію Партії регіонів. Їх «обов’язками» стали, виключно, силове прикриття фальсифікацій виборчого процесу, побиття журналістів, придушення мітингів, «наїзди» на бізнес», – про це написав на своїй сторінці у facebook нардеп Віктор Балога.
Нардеп переконаний, що ліквідація цього спецпідрозділу може зберегти принаймні зовнішні ознаки демократичних процесів в країні.

«А для боротьби з тероризмом, якою прикривають «Беркут», в Україні вистачить багатьох інших спецпідрозділів із гучними назвами: і «Сокіл», і «Барс», і «Гепард» і інших орнітологічних і зоологічних фантазій українських міліцейських чиновників», – додав Балога.

У цьому житті все вертається на круги своя – і потята, і птахи. А  Віктор Іванович чомусь став дуже прогнозованим: сьогодні так, а завтра сяк.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.