Посеред ночі на Мукачівщині поліцейські врятували молодого чоловіка, який збирався покінчити з життям

Посеред ночі на Мукачівщині поліцейські врятували молодого чоловіка, який збирався покінчити з життям

Сьогодні, 10 лютого, близько 3:05, до поліції надійшло повідомлення від чоловіка, який потребував допомоги поліції і розповів, що має намір покінчити життя самогубством.

Заявник був вкрай схвильований і відмовлявся продовжувати розмову з операторами служби «102».

Після отримання завдання, екіпаж патрульної поліції Мукачівщини негайно виїхав на виклик. Дорогою до населеного пункту один із поліцейських тримав безперервний телефонний зв’язок з чоловіком, намагався заспокоїти його та відговорити від необдуманого вчинку. Водночас до будинку заявника працівники поліції викликали медиків.

Коли поліцейські прибули до будинку чоловіка, він категорично відмовився виходити та зачинився у одній із кімнат будинку, вимкнувши телефон. Разом з батьками поліцейські групи реагування патрульної поліції Павло Станкович та Іван Пукман силою відімкнули двері, де виявили молодого хлопця з ножем в руках.

За словами інспектора поліції Івана Фірцака, коли працівники поліції потрапили всередину кімнати, то побачили збентеженого молодого чоловіка, який нікого до себе не підпускав і висловлював наміри покінчити із життям. У поліцейських було кілька хвилин, щоб заволодіти увагою хлопця і уберегти його від непоправного. На щастя, хлопець прислухався до поліцейських і вони зуміли відібрати від нього ніж.

Молодий чоловік пояснив, що на фатальний крок його підштовхнули життєві обставини. Врятованого хлопця правоохоронці передали медикам, які продовжили з ним розмову, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.