Посадовці Міжгірської РДА розтратили понад 180 тис.грн.

Прокуратура Міжгірського району, в ході перевірки, в управлінні молоді та спорту Міжгірської  райдержадміністрації, виявила, що службові особи цього управління, зловживаючи службовим становищем розтратили державне майно та кошти.
Як повідомив прокурор Міжгірського району Сергій Зовдун: «Нами встановлено факт  незаконного списання вугілля та дров у Запереділянській ЗОШ І-ІІ ступенів, Н.Студенівській ЗОШ І-ІІ ступенів та завищення вартості виконаних ремонтних робіт загальноосвітніх шкіл Міжгірського району на загальну суму понад 182  тис. грн. Посадовці Міжгірської РДА внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, скоївши кримінальні правопорушення,  передбачені ч.4 ст.191 та ч.2 ст. 366  КК України –  розтрата майна, шляхом зловживанням службовим становищем та службове підроблення»- пояснив прокурор. 
Сергій Зовдун уточнив, що наразі прокуратура здійснює процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні, розслідування якого доручено Міжгірському РВ УМВС України у Закарпатській області. Також він додав, що тепер, посадовцям РДА загрожує від п’яти до восьми
років позбавлення волі. 
Довідка:
ч.4 ст 191 КК України – Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, якщо вони вчинені у великих розмірах, –  караються позбавленням волі на  строк  від  п’яти  до  восьми років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
  ч.2 ст. 366 КК України –Службове підроблення-складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних  документів,  внесення  до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, якщо вони спричинили тяжкі наслідки,- караються позбавленням  волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом віддвохсот п’ятдесяти до семисот  п’ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.
 
 
Прес-служба прокуратура Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *