Поруч зі скандальною Шумною ужгородська влада забула й про сусідні вулиці (фото)

Поруч зі скандальною Шумною ужгородська влада забула й про сусідні вулиці (фото)

Поки керманич міста в черговий раз відпочиває на морі, в місті проводяться ремонтні роботи в найкращих традиціях ужгородської влади. Повідомляє видання uzh-news.com.ua.

Відсутність робочих на скандальній вулиці Шумній вже нікого не дивує. Стратегічно важливу для транспортної розв’язки вулицю – перекопали, перекрили та забули.

Ця вулиця повинна увійти в літописи корупційних зловживань місцевої влади. Рік потому тут розпочиналися ремонтні роботи. Підряднику було виділено кілька мільйонів гривень на вже раніше проведені роботи іншими організаціями. Служба безпеки України в Закарпатській області навіть відкрила кримінальне провадження по факту розкрадання мільйонів гривень бюджетних коштів міста.

Провадження “спускається” на гальма, адже керівництво Ужгорода вже визначило чергового підрядника (теж фігуранта кримінальних справ правоохоронців), якому виділили тридцять мільйонів гривень на черговий капітальний ремонт багатостраждальної вулиці Шумної. Таким чином, згадувана ділянка обійдеться ужгородцям майже в 50 мільйонів гривень платників податків.

Позаяк вулиця відігравала важливе значення для транспортного руху цієї частини міста, автоводії вимушені шукати альтернативні об’їзди цієї ділянки та під’їзди до об’єктів, що знаходяться поруч з проведенням капітального ремонту вулиці.

Таким чином, водії прямують через ряд суміжних вулиць. Редакція нашого сайту здійснила ревізію цього “мікрорайону”.

Якщо водії прямують з “Перечинського” автовокзалу, по вулиці Добрянського, то далі вони вимушені проїзжати вулицею Кармелюка.

Ця вулиця, що знаходиться в декількасот метрів від центру міста, вщент зруйнована. Варто додати, що тут знаходиться аріхвний відділ Ужгородського міськвиконкому та пожежна частина ДСНС України в Закарпатській області.

Також, на вулиці знаходиться ряд багатоповерхівок та приватних будинків, які щодня вимушені страждати через жахливе дорожнє покриття.

Долаючи вул. Кармелюка, пішоходи та автівки знайомляться з умовним мікрорайоном, де вибоїни на дорожньому покритті не влізають в об’єктив фотокамери.

Ось фотофакти з сусідньої вулиці Павловича, яку обирають для виїзду на частину вулиці Шумної (біля АЗС), або на вулицю Чернишевського, яка виходить на центральну вулицю Другетів (біля центру з профілакти та боротьби зі СНІДом).

 

Поруч знаходиться паралельна Кармелюка та Павловича – вулиця Юрія Герца.

Люди тут у відчаї, кажуть – дорогу тут не робили ніколи, адже досі тут – грунт та щебінь. Свої прохання мешканці оформили навіть на нічийному паркані.

Через “вічний” ремонт вулиці Шумної, об’їздом вулицями згадуваного району щодня вимушені користуватися сотні автівок, серед них навіть багатотонні вантажівки, через що жахливі дороги вулиці руйнуються ще більше.

Прикро, що місцевій владі немає діла до сусудніх вулиць зруйнованої Шумної.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *