Порошенко звільнив посла Гаваші, який зганьбив Україну і Закарпаття

Порошенко звільнив посла Гаваші, який зганьбив Україну і Закарпаття

гавашіПрезидент України Петро Порошенко звільнив Олега Гаваша з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Словацькій Республіці. Про це йдеться в указі глави держави від 3 червня.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №232/2016 Про звільнення О.Гаваші з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Словацькій Республіці Звільнити ГАВАШІ Олега Олодаровича з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Словацькій Республіці. Президент України П.ПОРОШЕНКО 3 червня 2016 року

Нагадаємо, 21 травня посольство України впіймали на контрабанді цигарок на 650 тис. грн. Згодом голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що мікроавтобус «Фольксваген-Транспортер» із дипломатичними номерами, який на Закарпатті затримали через контрабанду цигарок, належить Посольству України в Словаччині, а водій мікроавтобуса є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині.

Пізніше у МЗС України заявили, що не уповноважували чоловіка першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, який був затриманий під час перевезення контрабандних сигарет, на транспортування дипломатичної пошти або вантажів. Тоді заступник глави МЗС зазначив: “Якщо посол був не в курсі (ситуації – Ред.) – це погано. Ще гірше – якщо був в курсі, знав, але не вжив жодних дій. МЗС в такому випадку буде вносити свої пропозиції главі держави” (по його звільненню – Ред.).

Пізніше в українському зовнішньополітичному відомстві заявили, що вирішили відкликати з Словаччини першого секретаря українського посольства, а слідчий відділ прокуратури Закарпатської області розпочав кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем та підробки документа службовцями посольства України.

 

2 Comments

  1. Це так звані посли, обранці кришують контрабандний бізнес, а потім ще вголос на міжнародному рівні борються із цим соціальним злом. Це їх фішка-політика подвійних стандартів.
    Сором, ганьба, має піти у відставку і бути притягнути до відповідльності. Має постати перед судом за злочин!
    Це міжнародний шкандаль! Під трибунал Гаваші!

  2. позор і ганьба нації!
    це прізвище гаваші як і балоги скоро будуть ногами утирати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.