Порошенко не ідеальний президент, але ідеальних немає – професор УжНУ

лендьелДоктор політичних наук, професор УжНУ Мирослава Лендьел так прокоментувала обрання Петра Порошенка Президентом України: «Порошенко абсолютно ніколи не займав  нішу націоналіста, тим більше у такому забарвленні хуторянському як Ющенко. Подивіться, Львівська область, яка на парламентських виборах дала надзвичайно високий рівень підтримки для Свободи, продемонструвала  вищий рівень підтримки Порошенка, ніж на Закарпатті, яке уособлювалося – ЄЦ, Балога, адміністративний ресурс.

Що це означає:  українці після Майдану  розуміють, що хороший президент це не тільки той, який використовує багато нацсимволіки, говорить про націсторію і водночас нічого не робить. Порошенко – це перший президент, який вільно володіє англійською мовою і може дійсно вести кулуарні переговори із західними лідерами. А це важливий момент у дипломатії. Тому що Путін, який чудово володіє німецькою мовою, на цій кулуарній дипломатії побудував ці теплі відносини з Німеччиною.  Водночас Порошенко – це людина, які ніколи не говорила якісь речі, які б могли образити росіян як націю. Навіть щодо Путіна він використовує свою риторику і це не риторика нижче пояса. Це теж є плюс. Бо дипломатія – це є дипломатія, деякі речі тут є неприпустимими.  Порошенко має можливість дійсно реформувати Україну, це останній шанс довести, що це є спроможна держава, і заперечити твердження Путіна, що це країна, яка не відбулася. Великий шанс кредиту у нового президента від заходу, від населення. Це не ідеальний президент, але ідеальних немає».
«Щодо того, чому так мало голосів набрав Тягнибок і Ярош. Це спростування того міфу,  який створила Росія, про правий, фашистський рух. Насправді Майдан я трактую як лівацьке явище. Ця картинка, яку ми бачимо, це «ліва» картинка. Те, що французи пережили у 60-их роках. Громадяни згадали, що можуть вимагати соціальної справедливості і за неї можна боротися. Це є лівацький рух до справедливості, гідності, захисту своїх прав. Людина, яка використовувала праву риторику, насправді не вписувалася у матрицю очікування громадян. Громадяни це інтуїтивно відчули, їм ближче радикальний лівацький Ляшка, якого вони сприймали як виразника їхніх інтересів, і не бажаючи голосувати за Тимошенко і Порошенка, обирали його. Водночас є розуміння того, що можливо нежорсткі президенти, як наприклад, Богомолець,  це майбутнє країни», — вважає Мирослава Лендьел.

Ужгородський прес-клуб

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Порошенко не ідеальний президент, але ідеальних немає – професор УжНУ”

 1. Мирослава—есть способности, осторожно, из дер…….а лепить конфетку. Все, кто
  интересуется политикой, знаем петины проделки в политике, даже очень
  непристойные, грязные—приспособленец, лицемер, брехло. В декабре 2013 г. имел рейтинг 2%. через подгода– 55%. Объясни нам , будь ласка, что за это время петя совершил??? Чем выделился??? Как себя показал?
  Произошло ” ЧУДО”. А может происходит постепенная деградация народа????
  2010г.—зная, кто таков янукович-уголовник, бандит—информации было предостаточно—-нет, выбрали — СТАБИЛИЗЕЦ—-получили—-трагедию.
  2014г.—(после такой трагедии) зная кто таков порошенко–безидейный, изворотливый приспособленец, подхалимное брехло, коррупционер—-информации было придостаточно. Нет выбрали………………
  Я, простой обыватель, все это знаю, не по интернету, а из жизни, давно отслежваю все политические события .
  Происходит ” ПОЛЕ ЧУДЕС”, стану и дальше будет колошматит. Казда мы поумнеем????????Какие мы такие и наши лидеры.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *