Порошенка та Яценюка просять не призначати на керівні посади Закарпаття одіозних ідеологів комуністичного режиму (ДОКУМЕНТ)

піпаш2Голова Люстраційної комісії  Закарпатської області В’ячеслав Харченко  звернувся до керівників держави з приводу намагання, всупереч   Закону України про “Очищення влади”, всадовити в крісло начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА одіозного представника комуністичного режиму, активного члена КПРС, секретаря Рахівського райкому комсомолу Володимира Піпаша.

У листі, зокрема, йдеться:

 

 

Останнім часом в Закарпатській області склалася нездорова ситуація навколо призначення на керівні посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.До сих пір в 13 районах області відсутні законні голови РДА, замість них на посадах перебувають керівники з абревіатурою т.в.о., що не може не турбувати громадськість краю адже це є порушенням Конституції України
В цей складний час піднімають голову представники режиму Януковича, зокрема, 20 листопада 2014 року, використовуючи старі корупційні схеми, секретарем Ужгородської міськради обрано тітушку-антимайданівця Богдана Андріїва.
Турбує і те, що не дивлячись на Закон України про “Очищення влади”на посаду  начальника Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА готують призначити Володимира Піпаша, активного члена КПРС та секретаря Рахівського районного комітету комсомолу, людини, яка займалася розвалом демократичних організацій та активно співпрацювала з медведчуківською СДПУ (о).
Вважаємо таку ситуацію після “Революції гідності” неприпустимою. Люстраційна комісія заявляє, що залишає за собою право на адекватні заходи реагування до чиновників такого штибу, як Володимир Піпаш бо яскравий представник злочинної комуністичної ідеології не має права займати керівну посаду в незалежній Україні.
Народна люстрація через смітник історії для таких осіб буде не останнім заходом впливу.
Слава Україні!
Смерть ворогам!
Україна понад усе!

Володимир Піпаш

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Порошенка та Яценюка просять не призначати на керівні посади Закарпаття одіозних ідеологів комуністичного режиму (ДОКУМЕНТ)”

  1. Отець у нього завідував комуністичною новинкою на Рахівщині 30 років. Туди і Володько побіг і жону для кар’єри взяв собі маскальку.

  2. Комуняку на гілляку! Комуністична партія поза законом в Україні. Перефарбовуватись немає смисла, всерівно викриють минуле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *