Понад 1350 закарпатських суб’єктів господарювання скористались електронним кабінетом

ІванчоТакий результат зафіксовано працівниками Головного управління Міндоходів у Закарпатській області під час подання звітності з початку 2014 року.

 

 

За словами Василя Іванчо, керівника Головного управління, ці цифри говорять про наступне: «В режимі on-line формувати і надсилати звіти, дізнаватись про стан розрахунків з бюджетом, ознайомлюватись з платежами, які необхідно здійснити до кінця місяця – зручно, легко і не обтяжливо, це розуміє і бізнес спільнота, і розуміємо ми, як контролюючий орган».

 

 

– Процес переходу на електронне звітування проходить стабільно, але інколи виникають збої. Так сталось 7-9 лютого, коли внаслідок некоректної роботи електроживлення під час масової подачі електронної звітності виникла затримка розсилки квитанції №2 про прийняття звітності. Хочу всіх заспокоїти – невдовзі кожен платник, який подав звітність в електронному вигляді з накладанням електронного цифрового підпису, отримає квитанцію про те що його звіт прийнято, – зазначає Василь Іванчо.

 

 

Нагадуємо, увійти до Електронного кабінету можна за адресою www.kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа, отримати його можна безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, яких на сьогодні в Закарпатській області є два – в м. Ужгороді та м. Тячеві.

 

 

З детальною інструкцією щодо роботи Електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці, на якій покроково розписані етапи роботи з системою. Крім того, отримати консультацію щодо функціонування сервісу можна за тел. (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

 

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *