Половині закарпатських пенсіонерів виплатять січневі пенсії ще в грудні

ПентекФінансування січневих пенсій відбудеться за окремим графіком з урахуванням законодавчих змін, – повідомила під час брифінгу начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.

З урахуванням святкових і вихідних днів у січні 2016 року, Кабінет Міністрів доручив Пенсійному фонду забезпечити в грудні фінансування та виплату пенсій.

«Починаючи з 28 по 31 грудня триватиме виплата січневих пенсій для 52-х відсотків пенсіонерів Закарпаття», – повідомила Анастасія Пентек.

Отже, пенсіонери області, які отримують виплати через поштові відділення з 4 по 8 число, зможуть отримати пенсію за січень до 31 грудня.

Фінансування пенсій закарпатцям, які отримують виплати через банківські установи з 4 по 23 число, та пенсіонерам силових структур буде здійснено 29 грудня.

Закарпатці, яким встановлено дати виплати пенсії через пошту з 9 по 25 число та через банківські установи з 24-го по 25-е, отримають пенсію відповідно до встановлених дат у січні.

«Загалом на виплату січневих пенсій закарпатцям спрямують близько 434 мільйонів гривень, з них 235 мільйонів – у грудні», – поінформувала Анасасія Пентек.

У разі, якщо пенсіонери, у яких дати виплати через відділення поштового зв’язку з 4 по 8 число, з якихось причин не отримають свою пенсію до 1 січня, будуть сформовані додаткові відомості і передані на підприємства зв’язку для проведення їм виплати уже з 5 січня, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *