Поліція Берегівщини намагається завуалювати вбивство циганами місцевого угорця

Поліція Берегівщини намагається завуалювати вбивство циганами місцевого угорця

У відповідь на інформацію правозахисника Романа Келемена про вбивство в Берегові циганами місцевого угорця з села Дідово, відділ комунікації поліції Закарпатської області розповсюдив інформацію наступного змісту:

Поліція спростовує інформацію про смерть іноземця на Берегівщині

Інформацію про смерть угорця на Берегівщині, яку поширили деякі закарпатські ЗМІ, не підтвердили слідчі дії.

 В суботу, 1 червня, до поліції поступило повідомлення про смерть громадянина України 1967 року народження. Слідчо-оперативна група Берегівського відділу поліції спільно з медиками оглянули місце події та не виявили на тілі померлого слідів насильницької смерті. Медики провели розтин та зазначили причиною смерті – хворобу серця. Дану подію внесено в ЄРДР за ч. 1 ст. 115 ККУ, правоохоронці встановлюють всі обставини цієї справи.

Одразу кидається в очі те, що у повідомлені було спотворено інформацію про громадянство вбитого. Громадянин України угорської національності Боротей Йосип Йосипович мешкав у селі Дідово Берегівського району. Інша нестиковка поліції – це внесення події до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 ККУ (Умисне вбивство). Поліція все ж таки розслідує вбивство, адже Йосип Боротей отримав кілька ударів по голові металевою трубою.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *